توانستیم سایه جنگ را از سر مردم برداریم

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی گفت: بعد از 23 ماه تلاش و مذاکره توسط دیپلمات‌های ملت به نقطه‌ای رسیده‌ایم که توانسته‌ایم سایه شوم جنگ را از سر مردم برداریم و امنیت واقعی را به کشور بازگردانیم.

۸ پروژه در حوزه آب و برق افتتاح شد

رئیس‌جمهور از طریق ویدئو کنفرانس ۸ پروژه آب و برق استان کردستان را افتتاح کرد.

ایران از بغداد و اربیل هم حفاظت می‌کند

رئیس جمهور، با بیان اینکه در هر سرزمینی که در منطقه مورد تجاوز قرار بگیرد، ملت ما از آن مظلوم دفاع خواهد کرد ، گفت: همانگونه که ما از سنندج حفاظت می کنیم از بغداد ،اربیل و سلیمانیه هم دفاع خواهیم کرد.

عکس: اعتراض ملاردی‌ها به روحانی

حسن روحانی در سفر به غرب استان تهران با اعتراضات مردمی نسبت به روند مذاکرات رو به رو شد. مردم ملارد در مسیر استقبال از رئیس جمهور پلاکاردهایی داشتند که در خصوص روند مذاکرات هسته‌ای در سایه تهدید آمریکایی‌ها و بازرسی از مراکز نظامی کشور هشدار و خواستار رعایت حقوق ملت در مذاکرات شده بودند.

در مذاکرات تحمیل، تحقیر و ادامه تحریم را نمی‌پذیریم

رئیس‌جمهور با بیان اینکه در مذاکرات تحمیل، تحقیر و ادامه تحریم را نمی‌پذیریم، گفت: ما همواره به منتقدان احترام می‌گذاریم و به آنها همانند حامیان می‌گوییم از حمایت دولت برخوردار بوده و خواهند بود اما تخریب در این کشور جایی ندارد.

عکس: پوستر خودجوش کارگران برای روحانی

حسن روحانی در چهاردهمین سفر استانی به قم رفت.

تدبیر استاندار برای استقبال خودجوش از روحانی

صالحی‌منش هستم؛ استاندار
بدینوسیله از شما دعوت می‌کنم در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور محبوب حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی و کاروان دولت تدبیر و امید در روز چهارشنبه ششم اسفندماه از سه‌راه بازار قم تا حرم حضرت معصومه (س) شرکت بفرمایید.»

روحانی: زاینده‌رود باید زنده و زاینده بماند

با همه توان تلاش می‌کنیم تا اصفهان را آباد و سرزنده کنیم و از نظر آب و هوا و سایر نیازمندی‌ها به نقطه‌ای برسانیم که همه مردم خوشحال باشند.

گزارش تصویری: دلواپسی اصفهانی‌ها از بی‌آبی و مذاکرات هسته‌ای

صبح امروز روحانی در میدان امام با مردم اصفهان دیدار کرد. عکس‌ها حاشيه هاي ديدار مردمي امروز صبح است. حاشيه هايي كه برخي از جنس اعتراض و برخي از جنس مطالبه نمود پيدا كرده بود. از به تصوير كشيدن كاريكاتوري ميز مذاكره، تا مطالبه آب زاينده رود و اعتراض به سياست خارجي دولت يازدهم…