رهبر معظم انقلاب: یکی از توفیقات بزرگ الهی خدمت در مسجد مقدس جمکران است

به نظر ما یکی از توفیقات بزرگ الهی، خدمت در مسجد مقدس و مبارک جمکران است. این نعمت را ، این خدمت را باید قدر بدانند. کسانی که این توفیق را پیدا کردند، چه برادران چه خواهران، قوام حیات معنوی انسان به تذکر و توسل خشوع و ذکر است که در مساجد الهی، در جایگاه های عبادت، این برای انسان فراهم است. مخصوصا آن مسجدی و آن مراکز و مساجدی که اثری و نشانه ای از اولیاء الله در آنها است.

مروری بر حوادث خبرساز سال ۸۹ – قسمت اول

براى اینکه بتوانیم بر طبق اقتضائات کشور و ظرفیتهاى کشور حرکت کنیم، احتیاج داریم به اینکه همت خودمان را چند برابر کنیم؛ کار را متراکمتر و پرتلاش‌تر کنیم. من امسال را به عنوان سال «همت مضاعف و کار مضاعف» نامگذارى می‌کنم.

سفر رهبری به قم؛ دیدار با آیت الله انصاری شیرازی و آیت الله مصباح

آیت‌الله خامنه‌ای، شب گذشته در سفری غیررسمی به قم، با حضور در بیت آیت‌الله یحیی انصاری شیرازی از اساتید اخلاق حوزه علمیه قم که اکنون در بستری بیماری است، عیادت کرده و برای سلامتی و شفای ایشان دعا نمودند. همچنین در این سفر مقام معظم رهبری با حضور در منزل آیت الله مصباح یزدی با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.

شرط آیت الله حائری برای پذیرفتن بازدید رهبری

آیت‌الله حائری، در تماسی اعلام شرط کردند که اگر ملتزم به این شرط می‌شوید، بازدید آقا را قبول می‌کنم و آن شرط این بود که دست آقا را ببوسد و بالاخره به زور دست آقا را بوسید.

۱۰روز پر خبر…

فعالیت تشکل‌هایی چون «دفتر توسعه وبلاگ دینی» در قم، سرویس دهنده وبلاگ «پارسی بلاگ»، «جبهه وبلاگی غدیر»، فعالان شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های «بچه‌های قلم» و «تریبون مستضعفین» در شکل‌گیری این فضای رسانه‌ای بسیار مهم بود. درمقابلِ حالت پیشگیرانه و تهاجمی رسانه‌های مجازی داخلی، رسانه‌های مجازی خارج‌نشین و معاند و فعالان جوامع مجازی مخالف نظام هم عملا جز فرافکنی و دروغگویی نتوانستند به هدف خاصی برسند.

جوانان این کشور چیزهایی می‌فهمند که سیاستمداران متوجه نمی‌شوند!

اگر بخواهیم مقدار عظمت، نورانیت، مهربانی، شجاعت و صلابت رهبری را درک کنیم، باید ایشان را با شخصیت‌های تراز اول همه کشورهای دنیا مقایسه کنیم، افرادی که مسائل مالی و اختلاس از اموال مردم، فساد‌های اخلاقی و خانوادگی و سایر انحرافات دیگرشان به گوش جهانیان رسیده، در مقابل آنها فردی ایستاده که یک نقطه تاریک در زندگیش یافت نمی شود.

آیینه فرداها، نرم افزار سفر رهبری به قم تولید شد

بخش اول با نام «آب زنيد راه را…» شامل فيلم و تصاويری از آماده سازی شهر قم برای استقبال از مقام معظم رهبری است. هم‌چنین در 10 بخش ديگر به بازخوانی لحظه به لحظه 10 روز سفر پرداخته شده و بخش «ویژه» این نرم‌افزار به حاشیه‌های این سفر اختصاص یافته است.

روزی یکی از دانشجویان پولی، رییس مجلس خواهد شد / هفته‌نامه «روزنامه»

مهمان دهمین شماره هفته‌نامه‌ی طنز «روزنامه» باشید، با لبخند و تفکر.

سفر مجدد رهبری به قم برای بازدید مراجع

رهبر معظم انقلاب روز گذشته – جمعه 14 آبان ماه- در سفری کوتاه به قم برای بازدید مراجع، با تعدادی از آنان دیدار کردند. رهبر معظم انقلاب درسفری مجدد و کوتاه به قم، در بیوت حضرات آیات نوری همدانی، مکارم شیرازی و سبحانی حاضر شدند.

وقتی ضدانقلاب از یک جستجوی ساده‌ی اینترنتی هم عاجز می‌شود!

اگرچه شمارش کلیدواژه‌ای خاص آنهم در چند سخنرانی محدود، مبنای مضحکی برای اثبات یا نفی توجه و تآکید سخنران به آن موضوع خاص است اما از آن مضحک‌تر زمانی خواهد بود که کسانی که اساس کار خود را چنین مبنایی قرار می‌دهند، به ابزار آن که یک جستجوی ساده است آشنایی نداشته باشند!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.