چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

نظر رهبر انقلاب درباره تبلیغات سفر ایشان

کار ما بایستى با بساطت و سادگى پیش برود. اینجور کارهاى رنگ و لعاب‌دار، متناسب با وضع ما نیست؛ و البته از لحاظ فنى هم کسى نگاه کند، این‌ها ضد تبلیغ هم هست.

سفر رهبری به کرمانشاه در یک مستند

مستند «پیراهنی برای یوسف»‌ از مجموعه مستند «محبت» با موضوع سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه از شبکه یک پخش می‌شود.

دلایلی که نباید موضوع تغییر نظام ریاستی به پارلمانی را سیاسی کرد

دلایل متعددی از میان صحبت‌های مقام معظم رهبری وجود دارد که نشان می‌دهد نباید تغییر نظام اداری کشور از ریاستی به پارلمانی را به سطح تنازعات سیاسی تنزل داد و آن را یک موضوع صرفاً سیاسی تصور کرد.

سخنان تو‌أم با بغض رهبر انقلاب درجمع وزرا در کرمانشاه

بي شك بنده و ديگر مسافرين در جلسه جمع بندي مصوبات سفر استاني مقام معظم رهبري و هيئت دولت به كرمانشاه، خاطرات وشرايط خاص اين رويداد را فراموش نخواهيم كرد. بعد از گزارش آقاي رحيمي معاون اول رئيس جمهور، رهبر معظم انقلاب سخنراني جدي اي را ايراد فرمودند كه بخش عمده آن توام با بغض بود.

اطلاعیه دفتر مقام معظم رهبری در تقدیر از مردم شریف استان كرمانشاه

به فضل الهی سفر تاریخی و ماندگار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به استان كرمانشاه در پرتو استمرار وحدت، آگاهی، وفاداری و هوشیاری آحاد مردم و در سایه شكوفایی استعدادهای كم نظیر مردم مجاهد به ویژه جوانان مؤمن، پر نشاط و با طراوت استان، افق كاملاً امیدوار كننده ای برای آینده این منطقه پر بركت ترسیم می كند

پایان سفر نه روزه رهبر انقلاب به کرمانشاه + برنامه‌های آخرین روز

رهبر معظم انقلاب در اخرین روز از سفرشان به کرمانشاه صبح امروز با جمعی از زنان ایثارگر استان دیدار کردند و سپس به عیادت احمد عزیزی رفتند و در آخرین برنامه‌ی سفرشان با جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان دیدار کردند و به تهران بازگشتند.

گله رهبر از تبلیغات هزینه‌بر و پر رنگ و لعاب

رهبر انقلاب اسلامي با قدرداني و تشكر از «صفا و محبت شيرين و بي دريغ»مردم استان و زحمات مسئولان محلي، از افراط مراكز مسئول در نصب عكس ها و تابلوهاي تبليغاتي در استان گله و خاطر نشان كردند: اين گونه «تبليغات هزينه بر و پُر رنگ و لعاب»، متناسب با شأن طلبگي ما و درخور نظام اسلامي نيست و از لحاظ علمي نيز اثر بخشي مناسبي نخواهد داشت.

آلبوم موسیقی ویژه سفر مقام معظم رهبری تولید شد

به همت استاد علی امیراحمدی مشاور ارشد وزیر ارشاد، معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اساتید برجسته موسیقی کشور، آلبومی با عنوان «پاییز سبز» تولید شد.

تشكیل جلسه هيأت وزيران در حضور رهبر انقلاب در كرمانشاه

هيأت وزيران، پس از تشكيل جلسه ويژه در استان كرمانشاه، چهارشنبه شب به حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی رسيد و گزارش تصميم ها و تدابير دولت را برای حل مسائل و مشكلات استان و شتاب گرفتن روند توسعه اين منطقه ارائه كرد.

مبادا رسانه‌ها و افراد صاحب تریبون در زمین دشمن بازی کنند

حضرت آیت الله خامنه ای با استناد به تلاش دشمنان برای سیاه نمایی اوضاع کشور از طریق بزرگ کردن ضعف ها و کمرنگ کردن پیشرفتها، همگان بویژه اهل قلم، اصحاب مطبوعات و صاحبان تریبون و رسانه را به مراقبت و هوشیاری در این زمینه فرا خواندند و افزودند: مبادا کسی دانسته یا ندانسته با اظهار نظر، حرف و یا نوشته خود به این خواست دشمن کمک کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.