مستند «نسخه ایرانی» را از شبکه افق ببینید

مستند «نسخه ایرانی» تازه‌ترین اثر مرکز سفیرفیلم با موضوع تحریم‌ دارو و توافق هسته‌ای از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

مستند سفیرفیلم برای چهلم شهدای غواص

مرکز سفیرفیلم از انتشار مستندی با موضوع شهدای غواص به نام‌ «کربلای 94» در آستانه چهلم تشییع 175 غواص شهید در تهران خبر داد.

«دو نقطه» فیلمی برای مذاکرات هسته‌ای +دانلود

محمدی در این فیلم کوتاه در قالب مقاله ای تصویری با طرح این سوال که انتشار فکت شیت کاری خوبی است یا خیر، به بیان مسئله ای مهمتر از انتشار فکت شیت و انتقادات خود پیرامون مسئله توافق هسته ای می پردازد.

سفیرفیلم «روزهای خرداد» را پخش می‌کند

«روزهای خرداد» اثری به کارگردانی سید مهدی دزفولی و تهیه کنندگی محسن یزدی است و یکی از تولیدات مرکز فیلم مستند سوره حوزه هنری محسوب می شود که سفیرفیلم مسئولیت انتشار و اکران آن را بعد از تجربه موفق پخش مستند «چشم در برابر چشم» برعهده گرفته است.

مستند «ناداوری» +دانلود

در استانه دور نهایی مذاکرات هسته‌ای ایران و کشورهای ۵+۱ مستند ناداوری توسط سفیرفیلم منتشر شد.

جشنواره «تجربه‌ ایرانی» برگزار می شود

نخستین دوره جشنواره «تجربه ایرانی» با شعار «مروری بر یک قرن تجربه ذی قیمت ایران در تعامل با غرب»، به همت 5 گروه فعال در عرصه‌ی فرهنگ و هنر و تحت حمایت گروه های مختلف هنری- رسانه ای برگزار می شود.

فیلم: گرم بنوشید!

مجموعه مستند «کالای کشتار»، ساخته محمدرضا امامقلی، دعوتی همگانی به تحریم کالای های صهیونیستی توسط مسلمانان است.

اینجا خیابان روزولت؛ انقلابی در راه است!

کارگردان مستند «انقلاب در خیابان روزولت» درباره ایده ساخت این اثر درباره تسخیر لانه جاسوسی و همچنین اهمیت ساخت مستند برای مخاطب خارجی سخن گفت.

استمداد سفیر فیلم از هاشمی رفسنجانی

ظاهرا بخش مربوط به ماجرای مک فارلین مورد اشکال یا شبهه محتوایی واقع شده است. لذا با توجه به این که یکی از منابع اصلی و مهم این مستند، از جمله روایت مربوط به ماجرای مک­‌فارلین، خاطرات منتشر شده جنابعالی است، خواهشمند است در رابطه با نظر جناب آقای دکتر لاریجانی که در تضاد کامل با خاطرات مکتوب سال 1365 شما در کتاب «اوج دفاع» به نظر می‌­رسد، اظهار نظر فرمائید.

قضاوت‌های عجولانه و نامستند درباره یک مستند

برخی از رسانه­‌ها سعی در سرپوش گذاری آن دارند، بیان حقایقی از سوابق انقلابی رئیس جمهور و اختلافات اساسی و بنیادی ایشان با جریان موسوم به اصلاح طلب است. سفیرفیلم بار دیگر به صراحت اعلام می­دارد که این مستند نه تنها تخریب دکتر حسن روحانی نبوده بلکه بخشی از

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.