ناکامی در هدفمندی‌یارانه‌ها علت هجمه‌ها به من روحانی هستم

ما استقبال می کنیم تا دادگاهی تشکیل شود و از دولت خواهش می‌کنیم که از ما شکاییت کند. 10 روزی است که معاونت حقوقی دولت هنوز نتوانسته است مستندات خود را به دادستان تحویل دهد.

عکس: من یک روحانی انقلابی هستم

کنفرانس مطبوعاتی عوامل ساخت مستند من یک روحانی هستم در خبرگزاری نسیم برگزار شد.

چرا «من روحانی هستم» خبرساز شد؟ +فیلم

مستند «من روحانی هستم» شاید این روزها یکی از خبرسازترین ساخته های منتقدان دولت روحانی باشد. مستندی که توسط گروه چند رسانه‌ای شفق مدیا ساخته شده و موسسه سفیر فیلم نیز مسئولیت اکران در دانشگاه‌ها را به عهده گرفته است.

فیلم: مستند «کسی فشنگ‌ها را نمی‌شمارد»

«درست است که تو یک کودکی؛ اما مسیحی که نیستی؛ یهودی که نیستی؛ آمریکایی، اروپایی یا اسرائیلی که نیستی؛ تو تنها یک مسلمانی! بعضی‌ها می‌گویند کودک مسلمان را باید کشت، چرا که یک تروریست بالقوه است. جهان بدون او لابد امن‌تر است…»

فیلم: مستندی درباره سوغاتی حجاج

سفیرفیلم مستند کوتاه جدیدی را با نام «ارز و عِرض» پیرامون مسئله سوغاتی خریدن حجّاج در سفر به خانه خدا منتشر کرده است.

فیلم: سه دهه تقابل انقلاب اسلامی با غرب

ماهیت انقلاب اسلامی تقابلی است با دنیای غرب و استکبار. تقابلی که با قیام امام خمینی (ره) و نهایتاً وقوع انقلاب اسلامی، آغاز و تا امروز به انحای مختلف ادامه داشته است.در این راستا کلیپ تصویری با نام «سه دهه تقابل» از مستند «انقلاب در خیابان روزولت» را پیرامون همین موضوع مشاهده نمائید.

آغاز ثبت‌نام اینترنتی اکران دانشگاهی و مردمی «سفیرفیلم»

با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، ثبت‌ نام اینترنتی اکران‌ دانشگاهی و مردمی تولیدات موسسه سفیرفیلم از طریق سایت این مرکز آغاز می‌گردد.

جزوه: تکنیکهای تصویربرداری و عکاسی

در راستای رسالت آموزش منابع علمی حاصل شده از پژوهش های موسسه سفیرفیلم، زین پس مطالب گردآوری‌شده و تولیدشده آموزشی معاونت آموزش این موسسه برای استفاده مخاطبان در شاخه‌های مختلف مستندسازی و سینما در سایت این مرکز منتشر می‌گردد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.