پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

سقوط هواپیمای خانواده بن‌لادن در انگلیس

یک هواپیمای شخصی که گفته می‌شود متعلق به اسامه بن‌لادن، رهبر اسبق گروه تروریستی القاعده بوده در انگلیس سقوط کرد و چهار سرنشین آن کشته شدند.

بعد از ۱۳ساعت لاشه هواپیمای ناجا کشف شد

با گذشت ۱۳ ساعت از زمان مفقود شدن هواپیمای متعلق به نیروی انتظامی که از مقصد تهران به زاهدان در حرکت بود، لحظاتی قبل گشت هوایی ناجا از کشف لاشه هواپیما در منطقه چولی خبر داد.

سقوط هواپیما در خاک ایران تکذیب شد

اورژانس کشور رسما سقوط هواپیمایی با 280 مسافر در کشور را تکذیب کرد و اخبار منتشر شده را شایعه خواند.

مهلت دو‌ هفته‌ای مجلس به وزیر راه

رئیس کمیسیون عمران مجلس از مهلت دو هفته ای مجلس به آخوندی وزیر راه و شهرسازی برای ارئه گزارش اولیه سقوط هواپیمای ایران 140 خبرداد و گفت: سه نفر از نمایندگان عضو کمیسیون عمران به عنوان ناظران مجلس در کمیته بررسی سانحه سقوط ایران 140 این موضوع را پیگیری می کنند.

امداد رسانی به شیوه خودجوش و لیفتراک

بر اساس مشاهده خبرنگار فارس در جریان امداد رسانی اولیه به هواپیمای سانحه دیده در تهران، یک راننده لیفتراک از شرکت مجاور محل حادثه نیز برای امداد به محل حادثه آمد و کمک کرد.

واکنش علی ضیا به سقوط هواپیما

علی ضیا در واکنش به سقوط هواپیما در فرودگاه مهرآباد نوشت: غمم دوچندان شد وقتی گوشی موبایلم پیامی با صدا درآمد هواپیمایی در تهران سقوط کرد نمیدانم چند نفر بودند چه کسانی بودند اما می‌دانم که غمگین‌تر از روزهای گذشته آرزوی صبر می‌کنم و فکر می‌کنم کاش …

آخرین اخبار از سقوط هواپیما در تهران

یک فروند هواپیمای مسافربری صبح امروز در ساعت 9:18 دقیقه به مقصد طبس در شمال فرودگاه مهرآباد تهران دچار سانحه شد و تمامی سرنشین‌های آن جان باختند.

اولین عکس‌ها از محل سقوط هواپیما

ساعت 9:20 دقیقه امروز هواپیمای مسیر تهران – طبس متعلق به شرکت هواپیمایی سپاهان‌ایر با حدود چهل سرنشین هنگام بلند شدن از انتهای باند فرودگاه مهرآباد یک موتور خود را از دست داد و در شمال جاده مخصوص کرج سقوط کرد.

هواپیمای بوئینگ مالزی ربوده شده است

یک مقام مالزیایی به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است جمع‌بندی تحقیقات نشان می‌دهد که هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ خطوط هوایی این کشور توسط افرادی ربوده شده و مسیر حرکت آن تغییر کرده است.

چرا رادارها نمی‌توانند محل هواپیمای مالزی را مشخص کنند؟

علیرغم پیشرفت‌های تکنولوژی در زمینه ارتباطات، ماهواره و رادار، سرنوشت جت مسافربری مالزی ایرلاینز بعد از ۵ روز جست‌وجو همچنان نامعلوم است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.