پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کردستان عراق خواستار کمک ایران شد

وزیر امور خارجه کردستان عراق خواستار کمک ایران برای مقابله با استفاده گروه تروریستی – تکفیری داعش از سلاح‌های شیمیایی شد.

داعش از سلاح‌ شیمیایی استفاده کرده است

پنتاگون تأیید کرد که شواهد اولیه حکایت از آن دارد که تکفیری‌های داعش در حملات اوایل ماه جاری میلادی خود علیه کردها از سلاح‌های شیمیایی استفاده کرده‌اند.

کشف سلاح‌شیمیایی عربستان در یمن

جنبش «انصار الله» با همکاری کمیته های مردمی و انقلابی و همچنین ارتش این کشور کامیون های حامل سلاحی را ضبط کرد که از سوی عربستان برای گروه های تروریستی ارسال شده بود.

قمار ترکیه و عربستان بر روی بنیامین نتانیاهو

اوضاع نابسامان منطقه‌ای با تلاش آمریکا برای ایجاد کانال‌های ارتباط با ایران و روسیه به سمت بهبود پیش می‌رود و تلاش های نتانیاهو برای سخنرانی در کنگره آمریکا و انتظارات عربستان و ترکیه از این سخنان بی ‌فایده است.

چرا ایران از سلاح شیمیایی استفاده نکرد؟

ایران هیچ‌گاه در پاسخ به این حملات، از سلاح های شیمیایی علیه سربازان صدام استفاده نکرد.مقامات آمریکا و رسانه‌های خبری باید به این سوال پاسخ دهند که چرا این اتفاق(حمله شیمیایی ایران به عراق) رخ نداد و این مساله در حوزه مساله هسته‌ای ایران به چه معنی می تواند باشد.

نقش اتحادیه اروپا در جنایات علیه ایران و بشریت

تشت ادعای حقوق بشری اروپایی­ها سال­هاست به زمین افتاده است. ادعای حفاظت از محیط زیست کشورهای آسیایی و آفریقایی سال­هاست ورد زبان آنهاست اما آیا دوربین­های مخصوص پایش منابع طبیعی و اسلحه­‌های بیهوش کننده حیوانات هم با مسائل هسته­ای جمهوری اسلامی ایران مرتبط بوده است که در لیست تحریمهای اروپا قرار گرفته است؟ اتحادیه اروپا در حالی در تحریم دارویی­ جمهوری اسلامی با امریکا همکاری کرده است که چنین تحریمی خلاف موازین تمام کنوانسیون­های بین المللی علیه بشریت تلقی می­شود.

رزمایش مشترک روسیه و چین در مدیترانه

سرویس مطبوعاتی وزارت دفاع روسیه روز یکشنبه اعلام کرد که ناو موشک انداز روسی ˈپیوتر ولیکیˈ و ناو گشت زنی چینی ˈیان چنگˈ رزمایش مشترک در دریای مدیترانه برگزار می کنند.

طرح نابودی سلاح‌های شیمیایی سوریه در دریا

منابع آگاه از احتمال از بین بردن سلاح‌های شیمیایی سوریه در داخل دریا خبر دادند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.