نابودی تجهیزات تاسیسات شیمیایی در سوریه

سازمان منع گسترش سلاح های شیمیایی اعلام کرد که تجهیزات ۱۴ تاسیسات شیمیایی در سوریه نابود شد.

سند سیا از تسلیحات شیمیایی اسرائیل

مجله فارن پالسی با انتشار سندی محرمانه، فاش کرد که اسرائیل دست‌کم از سال 1982 تاکنون دارای سلاح‌ها شیمیایی و مراکز تولید آن است.

سئوالهای مهم اسد درباره سلاح شیمیایی

رئیس جمهور سوریه با متهم کردن غرب به حمایت از تروریسم، سئوالهای مهمی را در خصوص ادعای استفاده این کشور از سلاح شیمیایی مطرح کرد.

بازرسان سازمان ملل وارد دمشق شدند

بازرس ارشد تیم تحقیقات در زمینه سلاح‌های شیمیایی در سوریه امروز (چهارشنبه) وارد دمشق شد.

در سوریه هم مانند عراق عمل می‌کنند

روسیه با صدور بیانیه‌ای سازمان ملل را به اتخاذ موضع غیرسازنده در خصوص مساله استفاده احتمالی از سلاح‌های شیمیایی در سوریه و نیز شکست در انجام تحقیقات شفاف در این خصوص متهم کرد.

این جنگ واقعیّت دارد!

ما چه بخواهیم باور کنیم و چه نکنیم، این جنگ واقعیت و جریان دارد و غربِ صهیونی با هزینه‌های فراوان و مجاهدتِ عجیبی دارد کارِ شبانه‌روزی انجام می‌دهد. ما امّا اغلب درگیرِ منازعاتِ کوچکِ سیاسیِ خودمانیم. دشمن در تله‌ویزیون، روزنامه، خبرگزاری، ویکی‌پدیا، اس‌ام‌اس، فیس‌بوک، توییتر، گوگل‌پلاس و هرجایی که امکانِ عقلی داشته باشد، حضور دارد و در راستای اهدافِ شیطانی و مادّی‌اش کار و تلاش می‌کند.

نمایشگاه پیامدهای کاربرد سلاح‌های شیمیایی در لاهه هلند برگزار می‌شود

همزمان با شانزدهمین اجلاس اعضای سازمان منع گسترش سلاح‌های شیمیایی در شهر لاهه هلند، به همت جمعی از جانبازان شیمیایی نمایشگاه عکس، فیلم، پوستر و کتاب با موضوع پیامدهای کاربرد سلاح‌های شیمیایی علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع کشورمان برپا می‌شود.

نرم‌افزار چندرسانه‌ای «قربانيان سلاح‌های شيميايی»

نرم‌افزار چندرسانه‌ای قربانیان سلاح‌های شیمیایی به‎همت نشر الکترونیکی شاهد منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار گفت. این نرم‌افزار چندرسانه‌ای مجموعه‌ای کم‌نظیر در خصوص قربانیان سلاح‌های شیمیایی در طول جنگ تحمیلی عراق علیه ایران است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.