پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

ضرورت ورود مدعی‌العموم به بحث آلودگی‌هوا

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: با توجه به اینکه سلامت مردم در خطر است ضرورت دارد که مدعی‌العموم به بحث آلودگی هوا ورود پیدا کند.

کهنوج هنوز همه گله‌مند است…

اگر چه وضعیت بهداشتی و درمانی در جنوب کرمان همچنان بغرنج می باشد ولی این موضوع که با گذشت بیش از 6 ماه از افتتاح بخش آی سی یو بیمارستان 12 فروردین شهرستان کهنوج ،تا کنون هیچگونه خدماتی ارائه نشده علاوه بر گلایه مندی مردم انتقاد شدید امام جمعه این شهرستان را به همراه دارد.

«برکت تل»؛ خدمات پزشکی از راه دور

اعطای مجوز فعالیت به نخستین اپراتور سلامت مجازی از سوی مرکز ملی فضای مجازی صورت می‌گیرد و با اعطای این مجوز، اپراتور سلامت مجازی می‌تواند خدمات خود را آغاز کند.

دفترچه‌های خدمات درمانی حذف می‌شوند

مدیر عامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح با اشاره به جمعیت ۵ میلیون‌ نفری تحت پوشش این سازمان گفت: امید است تا ابتدای سال ۹۳ دفترچه های بیمه خدمات درمانی حذف شود.

انقلاب دیجیتالی در راه است

سرپرست وزارت بهداشت گفت: با توسعه زیرساختهای خدمات الکترونیک در وزارت بهداشت شروع یک انقلاب را در خدمات سلامت شاهد هستیم به طوری که در آینده مسئولان بتوانند مسیر خدمات رسانی به مردم و مشکلات آنها را در وزارت بهداشت رصد کنند و پاسخگو باشند.

آنفلوانزای خوکی در ایران هم بومی شده

رئیس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت گفت: بیماری آ‌نفلوانزای خوکی دیگر در تمام کشورها جزئی از آنفلوانزای فصلی و بومی شده است. شیوع ۳ نوع آنفلوانزا در زمستان افزایش یافته و این بیماری‌ها تاکنون جان ۶ ایرانی را گرفته است.

تأکید رهبر انقلاب بر اولویت بهداشت و درمان بر بسیاری از مسائل کشور

مسئولان و دلسوزان باید بنحوی برنامه ریزی كرده و مسائل را در عرصه اجرایی دنبال كنند كه خیال مردم از مسئله درمان آسوده شود.نباید با غلبه دادن ساختارهای بسته اداری، پویایی و نشاط را از مجامع مردمی سلب كرد.

۸۰ درصد مردم کمبود ویتامین D دارند

رئیس اداره بهبود تغذیه وزارت بهداشت اعلام کرد: طبق مطالعات جدید ۸۰درصد مردم در همه سنین با کمبود ویتامین D مواجه هستند که این کمبود بیشتر متوجه زنان است. شیر غنی شده با این ویتامین نیز در دسترس مردم نیست.

آقایان!سلامت مردم ۸۰هزار تومان هم نمی‌ارزد؟

پدیده ریزگردها سال‌هاست که مناطق وسیعی از کشور را تحت تاثیر قرار داده و سلامت شهروندان در استان‌های مختلف کشور خصوصا خوزستان را تهدید می‌کند. با وجود تلاش‌های صورت گرفته و اعلام تخصیص اعتبارات قابل توجه بدین منظور تا کنون اقدام چندان موثر و اصولی در زمینه مهار این مشکل صورت نگرفته است.

دروغ جدید بی‌بی‌سی در مورد پارازیت+سند

در ماه گذشته، شبکه BBC فارسی با یکی از شرکت‌های فروشنده تجهیزات پارازیت در چین مکاتبه‌ای انجام داد و به نقل از کار‌شناسان این شرکت چینی مدعی شد که پارازیت‌ها برای سلامتی انسان مضر هستند، اما با بررسی‌های باشگاه خبرنگاران، بار دیگر، سیاست‌های دروغ‌پراکنی شبکه سلطنتی برملا شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.