نعل وارونه به سبک سلبریتی‌ها

چه کسانی به بهانه مشکل اقتصادی، به کارآمدترین بخش نظام حمله می کنند؟

خرید کالای خارجی خیانت است

سخنان طوفانی کارآفرینان نمونه کشور در برنامه پایش

نوجوانان همه رفتارهای سلبریتی‌ها را نمی‌پذیرند

کارشناس ارشد جامعه شناسی دانشگاه تهران گفت: خوانش نوجوانان نسبت به سلبریتی‌ها مذاکره‌ای است، یعنی هر چیزی که آنها می‌گویند را قبول نمی‌کنند.

کلیپ/ سلبریتی های دوهزاری

انتقاد استاد نادر طالب زاده از اتکای صداوسیما به سلبریتی های دو‌هزاری؛ ستاره‌ی واقعی، دوست داشتنیه

وقتی در استفاده از سلبریتی‌ها به سیم آخر می‌زنند

درپی انتشار پست هماهنگی از سوی سلبریتی‌ها در فضای مجازی باموضوع اعتراض به تحریم‌های دارویی و بانکی در فضای مجازی جنجال برانگیز شد.

سلبریتی‌ها، خودشیفتگی و اپیدمی افسردگی اجتماعی

فرهنگ شهرت باعث افزایش احساس ناکامی در میان اقشار متوسط و کم‌توان‌تر جامعه می‌شود. به هر میزان که جولان سلبریتی‌ها در فضای رسانه‌ای بیشتر باشد، مردم از احساس آرامش کمتری برخوردار خواهند بود. حال سوال اینجاست چرا رسانه‌ای همچون صدا و سیمای جمهوری اسلامی باید به فرهنگ شهرت و سلبریتی محوری دامن بزند؟

سلبریتولوژی!

امروزه؛ بعضاً سلبریتی بودن یعنی:یک نفر بهتر از دیگران توانسته یک کالایی(هر چه باشد!) را به خورد ملت دهد! رسانه ها نیز در تعاملی دوطرفه! و برای درآمدزایی بیشتر، بشدت مشغول اینها هستند.

گفت‌و‌گو با «سالارپولاد» پدیده اینستاگرامی!

مردی که کیلومترها از پایتخت دور است صبح ها ساعت سه از خواب بیدار می شود و تا هشت شب کار می کند. در مزرعه مسئول گاوهاست و به قول خودش یک پا دامپزشک به حساب می‌آید. «سالار پولاد» نام آشنایی برای کسانی است که در اینستاگرام فعالیت می کنند صفحه ای که متعلق به محمد قاسم ترابی، روستایی ای است که می گوید با پارتی بازی دیپلم هم گرفته است. بیش از ۱۴ هزار نفر صفحه را دنبال می کنند و طرفداران زیادی پیدا کرده است.مردی که کیلومترها از پایتخت دور است صبح ها ساعت سه از خواب بیدار می شود و تا هشت شب کار می کند. در مزرعه مسئول گاوهاست و به قول خودش یک پا دامپزشک به حساب می‌آید. «سالار پولاد» نام آشنایی برای کسانی است که در اینستاگرام فعالیت می کنند صفحه ای که متعلق به محمد قاسم ترابی، روستایی ای است که می گوید با پارتی بازی دیپلم هم گرفته است. بیش از ۱۴ هزار نفر صفحه را دنبال می کنند و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

آیا یک ورزشکار می‌تواند الگوی جامعه باشد؟

قهرمانان ورزشی به مثابه الگوی ورزشی، یک انگاره و ابداع سکولاریستی به شمار می رود که از حمایت رسانه ای جدی نیز همراه بوده و هست. این الگوها که فضای غالب فرهنگی و اخلاقی غرب متاثر از آنهاست، در چهارچوب های مشخصی رفتار کرده و صحبت می کنند تا بتوانند به وظایف خود جامه عمل بپوشانند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.