ایران جشنواره کتاب فرانکفورت را تحریم کرد

جای تأسف است که برگزارکنندگان این رخداد خود را بازیچه دست عوامل صهیونیست و ضد­اسلام قرارداده و با مستمسک قرار دادن واژه آزادی بیان عواطف و احساسات مسلمانان سراسر جهان را خدشه­‌دار ساخته­‌اند.

دعوت از سلمان رشدی نفی آزادی بیان است

نمایشگاه فرانکفورت به عنوان یک برنامه معتبر فرهنگی قابل احترام است. شعاری که امسال نمایشگاه فرانکفورت مطرح کرده، آزادی بیان است اما آزادی بیان که یک حق انسانی، اخلاقی و دینی است، با دعوت از سلمان رشدی جور در نمی‌آید.

نمایشگاه فرانکفورت، آزمون فرهنگی است

تصمیم‌گیری برای نمایشگاه فرانکفورت یک آزمون برای مدیران فرهنگی است زیرا موضوع این نمایشگاه به هویت انقلاب اسلامی برمی‌گردد. حتی خبردار شدم که برخی ناشران اندونزیایی از رفتن به نمایشگاه انصراف داده‌اند تا غرفه‌‌شان خالی بماند و با این کار اعتراضشان را اعلام کنند که به نظرم این کار بازتاب خواهد داشت.

چرا غرب از رشدی و شارلی ابدو حمایت می‌کند؟

اگر فتوای حضرت امام علیه رشدی که در چارچوب احکام صریح اسلام بود به اجرا درمی‌آمد، آیا شارلی ابدو یا دیگر پیاده‌نظام‌های غربی ـ صهیونیستی جرات تکرار چنین اهانتی را داشتند؟ و آیا دشمنان به خود جرات کشتار و اهانت به مسلمانان می‌دادند؟

اینفو گرافی «سلاح پوسیده‌ی تخریب»

بیست و شش سال از صدور حکم ارتداد سلمان رشدی توسط حضرت امام(ره) می‌گذرد. اینفوگرافی «سلاح پوسیده‌ی تخریب» شماری از برجسته‌ترین توهین‌هایی را که با هدف جریان‌سازی علیه اسلام از سوی افراد مختلف انجام شده، برشمرده است.

ناکامی دشمنان از تخریب چهره اسلام

دبیر جبهه جهانی انقلاب اسلامی ایران با اشاره به ناکامی دشمنان از تخریب چهره اسلام گفت: استکبار خطر نفوذ انقلاب اسلامی را به خوبی حس کرد.

جریان‌شناسی رسانه‌ای هتک‌حرمت به پیامبر

سابقه جریان توهین به پیامبر(ص) از کجا آغاز می شود؟چرا برخی از جریانات رسانه ای در داخل بدان دامن می زنند؟ جایگاه رسانه در این توهین جهت دار چیست؟ اقدام متقابل ما، در دفاع از پیامبرمان، چه بوده است؟ جریان شناسی ضمنی این موضوع، می تواند دریچه تحلیلی متناسبی را برای ما باز نماید.

حامی اول سلمان رشدی دوباره به ایران می‌آید!

«اورهان پاموک» نویسنده ترک و اولین کسی که در جهان اسلام با فتوای حضرت امام خمینی علیه سلمان رشدی مخالفت کرد، قرار است اسفندماه به ایران بیاید.

ماهیت انقلاب اسلامی با موضوع «مستضعفین» گره خورده است

در واقع به اسم اسلام هم این قضایا اتفاق می‌افتد، خصوصاً در عربستان؛ بدین معنی که علمایی می‌آیند و از ادبیات و اندیشه‌های اسلامی استفاده می‌کنند تا بگویند انقلاب اسلامی خلاف شرع مقدس اسلام است و چیزی جز بدعت نیست. در واقع آن‌ها با این عملکرد، حواس‌ها را از دشمن اصلی یعنی امریکا و اسرائیل پرت می‌کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.