سناریو‌های دشمنان برای انتخابات

پیوند زدن سناریوی تحریم‌ها با انتخابات و معطوف کردن آن به نتیجه انتخابات بخشی از سناریوی غرب برای اثر‌گذاری بر انتظارات و مطالبات مردم و به تبع آن در گفتمان جریان‌ها و کاندیدا‌های فعال در عرصه انتخابات است.

یوسف چه كند كه بهانه دست زلیخا ندهد؟!

دوستان گمان می‌كنند اگر مسئله‌ غنی‌سازی تعلیق شود، بهانه از دست دشمنان ما گرفته خواهد شد؛ یوسف چه كند كه بهانه به دست زلیخا ندهد؟! فطرت چه كند كه طبیعت بهانه نگیرد؟! هر جا كوتاه بیاییم …

خیمه دزدان دریایی برای حراج نفت اعراب

۵ سناریوی اعراب برای دور زدن تنگه هرمز به دلایلی مانند حملات تروریستی گروه پ. ک. ک، افزایش حملات دزدان دریایی به نفتکش‌های عبوری در دریای سرخ، غیر متروک بودن برخی از خطوط لوله و افزایش هزینه انتقال؛ شکست خورد.

آیا راه مسکو همان راه رفته بغداد است؟

در حالی که کمتر از یک هفته تا مذاکرات ایران و گروه 1+5 در مسکو باقی است، خط روانی به کار گرفته شده از سوی غرب علیه ایران این روزها با یک عقبگرد محسوس به سناریوی نخ‌نمای بهانه‌جویی در خصوص مسایل فنی هسته‌ای در داخل ایران تبدیل شده است

سناریوی دشمن: اخلال اقتصادی، اختلاف افکنی، رسوخ تفکرات الحادی

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با تشریح سناریوی سلطه گران برای «تضعیف اقتصاد ایران، ایجاد اختلاف میان مسؤولان و کمرنگ کردن اعتقادات و احساسات اسلامی» بر ضرورت هم افزایی و مدارای متقابل مجلس و دولت و فصل الخطاب بودن قانون تأکید کردند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.