بازارهای بورس آمریکا فرو ریخت

در حالی که سرمایه‌گذاران در انتظار تصمیم فدرال‌رزرو به افزایش نرخ بهره در آمریکا هستند، ارزش سهام بورس این کشور به شدت فرو ریخت و برخی شاخص‌ها تا کاهش ۲۸۵ درصدی داشتند.

دهن‌کجی «پدیده شاندیز» به دستگاه قضا

شرکت پدیده شاندیز در اقدامی عجیب و در حالی که دادستان کل کشور اقدام این شرکت در فروش سهام را غیرقانونی اعلام کرده، ضمن افزایش ارزش سهام خود، افشاگران تخلفات این شرکت را تهدید کرد.

راه‌اندازی صندوق وقف در بورس

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اورق بهادار و تسویه وجوه گفت: ساز و کار صندوق وقف در این شرکت، مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد که پس از طراحی کامل آن، برای تایید نهایی به کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار ارسال خواهد شد.

کاهش ارزش سهام بورس بازارهای اروپا و آسیا

به دلیل نگرانی از کاهش رشد اقتصادی جهانی و تعلل در انجام محرک‌های اقتصادی بانک مرکزی سهام بازارهای آسیا و اروپا امروز افت شدید داشت.

آمریکا بانک آلمانی را به دلیل نقض تحریم‌های ایران جریمه می‌کند

رویترز اعلام کرد: مقامات آمریکایی «کامرز بانک» آلمان را به دلیل نقض تحریم‌های ایران جریمه می‌کند مسئولان کامرز بانک گفته‌اند باید پول هنگفتی را به خاطر تسویه حساب‌های ایران و آمریکا بپردازد.

کاهش قیمت نفت برای عربستان فاجعه است

در حالی که قیمت نفت از بشکه‌ای 110 دلار به 86 دلار سقوط کرده است، شاهزاده ثروتمند عربستانی ضمن تهدید وزیر نفت عربستان گفت: 90 درصد بودجه کشور عربستان وابسته به نفت است وادامه کاهش قیمت برای این کشور فاجعه بار خواهد بود.

افزایش ارزش سهام بازارهای بورس آمریکا و اروپا

امروز ارزش سهام بازارهای بورس آمریکا و اروپا کاملا افزایشی بود اما در بازارهای بورس آسیا شرایط نسبتا افزایشی شد.

سوت پایان روزهای خوش شبکه بانکی ناکارآمد

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است، موضوع معوقات بانکی به قدری برای کشور حیاتی و حساس است که حل شدن آن و بازپس‌گیری پول سپرده‌گذاران از بدهکاران بانکی اگر موثرتر از رفع تحریم‌های بین المللی نباشد، ولی کمتر از آن هم نیست.

نخستین هلدینگ مالی بازار سرمایه متولد شد

هلدینگ نور انوار نخستین هلدینگ و نهاد مالی تصریح‌شده در قانون بازار اوراق بهادار است که موفق به اخذ موافقت اصولی از سازمان بورس و اوراق بهادار شده است.

افزایش ثروت سرمایه‌دارترین افراد جهان

با عرضه اولیه سهام بزرگ ترین شرکت تجارت الکترونیک چین ثروت ۴۰۰ ثروتمند اول جهان 7 میلیارد دلار افزایش یافت.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.