جدول: تغییرات سهمیه بنزین خودروها

سهمیه سوخت اسفند آخرین ماه از سال 93 ساعت 24 شب گذشته در کارت های سوخت واریز شد.

تولید بنزین داخلی متوقف می شود؟

از دو سال گذشته تاکنون ابتدا سهمیه بنزین ۴۰۰ تومانی خودروهای خارجی بالای ۱۲۰۰ سی.سی و سپس سهمیه بنزین خودروهای خارجی و داخلی بالای ۲۰۰۰ سی.سی حذف شد.

رایزنی دولت و مجلس برای حذف سهمیه بنزین

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به سه سناریوی دولت برای حل مشکل کسری بودجه هدفمندی یارانه ها گفت: افزایش قیمت حامل های انرژی، حذف سهمیه بندی بنزین، حذف یک دهک بالای درآمدی، جایگزینی پرداخت های غیرنقدی بجای پرداخت نقدی از راهکارهای مهم حل کسری بودجه دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها است.

آخرین وضعیت واریز سهمیه بنزین پاییزی

همزمان با رشد افسارگسیخته مصرف بنزین، سهمیه‌های بنزین پائیزی در حالی تا ساعت 24 امشب واریز می‌شود که واردات و افزایش قیمت بنزین دو راهکار وزارت نفت برای تامین و مدیرت مصرف این فرآورده نفتی است.

سهمیه‌های جدید بنزین امشب واریز می‌شود

همزمان با فصل بازگشایی مدارس و سونامی مصرف بنزین 400 و 700 تومانی در کشور، نخستین سهمیه بنزین پائیز تا ساعت 24 امشب 31 شهریور ماه به کارت‌های هوشمند سوخت واریز می‌شود.

نسل جدید کارت‌های بنزین باسهمیه نامحدود

همزمان با گزارش سازمان تعزیرات مبنی بر کشف گسترده کارت‌های جعلی بنزین با سهمیه نامحدود، رئیس انجمن جایگاه‌داران از ورود نسل جدید این کارت‌ها خبر داد و گفت: ویژگی این کارت‌ها آن است که 4 لیتر از سهمیه کم می‌کند اما در ازای 4 لیتر، حدود 60 لیتر بنزین 400 تومانی بدون کسری سهمیه برداشت می‌کند.

زمان واریز نخستین سهمیه بنزینی دولت یازدهم

تاکنون هیچ برنامه ای برای تغییر در سهمیه سوخت خودروهای شخصی نهایی نشده است اما سناریوهای مطرح از احتمال اعمال تغییرات در آغاز هفتمین ماه سال حکایت دارد.

شارژ کارت‌های سوخت از امشب

طبق اعلام قبلی ستاد مدیریت سوخت، کارت های سوخت خودروها امشب طبق روال سابق شارژ می شوند.

سهمیه بنزین مرداد فرداشب در کارهای سوخت

۶۰ لیتر سهمیه بنزین ۴۰۰ تومانی مردادماه خودروهای سواری شخصی ساعت ۲۴دوشنبه در کارت‌های سوخت است.

اختصاص سهمیه ویژه بنزین به جانبازان ومعلولان

رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور از تخصیص سهمیه ویژه بنزین برای معلولان و جانبازان گفت: بر اساس دستور رییس جمهوری 200 هزار لیتر سهمیه بنزین ویژه جانبازان و 50 هزار لیتر ویژه معلولان به صورت روزانه در اختیار سازمان بهزیستی و بنیاد شهید قرار می‌گیرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.