آیا قاچاق گازوئیل باز هم ادامه خواهد یافت؟

اجرای طرح اختصاص سهمیه سوخت ناوگان حمل و نقل عمومی بر اساس پیمایش منجر به فراگیر شدن استفاده از بارنامه در کشور خواهد شد و در نتیجه، شفافیت نظام توزیع بار در کشور و هزینه‌های قاچاق کالا افزایش می‌یابد.

ابتکار: ایران بدترین الگوی مصرف انرژی را دارد

چرا که اگر مبنای تحولات اقتصادی را بر یارانه‌ها بگذاریم و قیمت گذاری انرژی بر این اساس انجام شود، باعث خواهد شد نه تنها بسیاری از سرمایه‌ها را به شکل نادرست استفاده کنیم بلکه رتبه بسیار بدی در بحث تولید گازهای گلخانه‌ای و آلودگی محیط زیست داشته باشیم.

سهميه سوخت، فردا شب در كارت‌ها

معاون ستاد حمل و نقل سوخت کشور، گفت: ۶۰ لیتر سهمیه بنزین ۴۰۰ تومانی مهرماه خودروهای سواری شخصی ساعت ۲۴ یکشنبه در کارت‌های سوخت واریز می‌شود.

سناریوی جدید برای تغییر سهمیه سوخت

رئیس ستاد سوخت کشور از سناریوی جدیدی برای تغییر سهمیه سوخت خبر داد که بر اساس آن سهمیه برخی وسایل نقلیه اعم از خودرو و موتورسیکلت قطع می‌شود.

جزییات سناریوهای اصلاح سهمیه سوخت

رییس ستاد مدیریت حمل‌ونقل سوخت کشور برخی جزییات سه سناریوی پیشنهادی این ستاد برای اصلاح سهمیه بنزین و گازوئیل را تشریح کرد.

سهمیه سوخت برخی خودروها قطع شد

با احتساب خودروهای در حال تولید و خودروهایی که در گذشته تولید شده‌اند، از امروز سهمیه سوخت خودروهایی چون ماکسیما، تیانا، سوزوکی گراند ویتارا، مگان، مزدا 3، MVM530، MVMX33، زانتیا، قشقایی، رونیز و هیوندایی آوانته قطع شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.