روایتی شنیده نشده از یک دیدار خصوصی با آقا در فتنه ۸۸

‏تو اوج شهرآشوبی ⁧ فتنه‌۸۸ ⁩در باکس تدوین نشسته و مشغول مستند «خواب آشفته» بودم٫ عزیزی برگشته از دیدار خصوصی «آقا» آشفته‌تر از مستند ما این یادداشت رو‌ گذاشت جلو روم. من هم‌ با گوشی عکسی گرفتم تا یه روز منتشرش کنم.

چهره سوزی به سبک ما حزب اللهی ها

در جبهه فرهنگی مقابل ما یک الف بچه کاری می‌سازد یا در جشنواره بین‌المللی تقدیر می‌شود، همه برای تفدیر و بزرگداشت و چهره‌سازی و… او بسیج می‌شوند.اما…

داخلی‌ها مانع مصاحبه‌ام با جان‌کری شدند

یکی از مدیران تلویزیون نسبت به ادامه ساخت این مستند به من گفت: «از داخل ایران فیلم مستندت را بساز و از تصاویری که خارجی‌ها و یا برخی از تصویربرداران اعزامی رسانه ملی در آنجا ضبط می‌کنند استفاده کن!». با چنین تفکری دیگر چیزی نمی‌توانم بگویم آن‌ها هنوز به این درک نرسیدند که مستند ساز و دوربینش از زاویه نگاه دیگری جریان‌های پیرامونش را بررسی می‌کند.

سهیل‌کریمی از تدوین مستند غربتستان خبر داد

سهیل کریمی کارگردان مستند «غربتستان» از پایان مرحله ساخت موسیقی این مستند و آغاز تدوین آن خبر داد.

فراخوان یک‌مستندساز برای جمع‌آوری دارو برای رزمندگان عراقی

کریمی درخواست کرده تا داروهای مسکن، سرماخوردگی، آنتی بیوتیک، باند و گاز استریل، بتادین و هرچیزی که به درد کمک های اولیه می خورد و در منزل مازاد هستند را جمع کرده، تا به دست رزمندگان عراقی که دست یاری به سوی ما گشوده اند برسانیم.

تعیین«اسکار» برای فیلم‌های ساخته نشده!

یک مستندساز با بیان اینکه در آکادمی اسکار اهدای جوایز حتی برای چند سال آینده و برای فیلم‌هایی که هنوز ساخته نشده‌اند نیز مشخص شده است، گفت: ساخت فیلم «‌گلاب» بر اساس فیلمنامه مازیار بهاری که خود یکی از مهره‌های فتنه ۸۸ است، توسط یک مجری تلویزیونی، تنها در راستای سیاست‌های خصمانه لابی‌های صهیونیستی و آمریکایی علیه جمهوری اسلامی ایران قابل ارزیابی است.

برگزاری همایش سوریه سنگر مقاومت در تهران

با توجه به حساسیت فضای منقطه و تهدیدات غرب علیه سوریه و جبهه مقاومت، به همت سازمان فرهنگی هنری بشارت همایشی با حضور دانشجویان سوری، لبنانی، عراقی و ایرانی و با سخنرانی سردار سلامی جانشین فرمانده محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می‌گردد.

ماجرای عاشقان ایران در روستاهای قزاقستان

همه انقلاب ما و حضورمان در دنیا به لبنان خلاصه شده است. بچه های لبنان، دیگر مثل بچه های خود ما مسیر را شناخته‌اند و دیگر نیازی به ما ندارند.الان وضع جوری شده است که ما در قسمت هایی می توانیم انقلاب خودمان را دوباره از حزب‌الله لبنان وام بگیریم. اما الان ما به حضور در ترکیه، افغانستان، پاکستان و بسیاری از جاهای دیگر نیاز داریم.

پاراچناری‌ها با اینترنت ۲۰k از ما جلوترند

از سخنرانی‌ها و پیام‌ها و نامه‌های آقا تا استفتائاتی که هر چند وقت یکبار روی سایت آپدیت می‌شود ، همه و همه را بارها می‌خوانند و بازخوانی می‌:کنند و با همین یک سایت به افق دیدی در مورد دنیا و انقلاب و همه چی رسیده‌اند که قابل مقایسه با ما در ایران نیست.

گزارش تصویری: دوره مستند‌سازی شهید احمدی‌روشن

دوره مستند سازی شهید احمدی روشن به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور و تدریس سهیل کریمی صبح امروز برگزار شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.