پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

رواج بنزین دزدی در یک کشور اروپایی

سالیانه پنجاه هزار راننده در سوئد از جایگاه سوخت خودروها دزدی می کنند که ارزش سوخت سرقتی به پنج میلیون دلار می رسد.

عکس:بادکنک ترسناک داعش برای سوئدی‌ها

اشتباه یکی از ساکنان منطقه کارلسکرونا در جنوب شرق سوئد با اشتباه گرفتن دو بادکنک تولد که اعداد ۲ و ۱ به لاتین روی آن نوشته شده بود با حروف اول گروه تکفیری داعش (IS)، موجب هشدار پلیس و بروز وحشت شد.

ایران عامل ثبات در منطقه است

یک اندیشکده سوئدی طی یادداشتی نوشت: ایران خواهان برخورد غرب با خود به عنوان کشوری مستقل است و البته بهای ایستادگی‌اش را با تهدیدهای نظامی، تحریم‌ها و لفاظی‌های غرب و موارد دیگر پرداخت می‌کند.

فراخوان داعش در سوئد + عکس

هفته گذشته در شهرستان کالمار «KALMAR» کشور سوئد فراخوان تجمع از گروه تروریستی داعش در یکی از شبکه‌های اجتماعی اینترنت منتشر شد.

تحریم 3 بانک اسرائیل در سوئد و دانمارک

صندوق بازنشستگی دولت نروژ نیز یکی از دیگر از موسسات اروپایی است که شرکت ها و سازمان های فعال در شهرک های صهیونیست نشین را تحریم کرده است.

جشنواره «دختر ایرانی، هنر ایرانی» در سوئد

به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س ) و روز دختران ، جشنواره سراسری آموزشی هنری با عنوان «دختر ایرانی، هنر ایرانی» از ۱۸ تا ۲۷ شهریورماه در شهرهای مختلف سوئد برگزار می‌شود.

سوئدی‌ها در همبستگی با زن مسلمان محجبه شدند +عکس

در همین راستا گروهی از زنان سوئدی به نشانه همبستگی با زن مسلمان در روز دوشنبه تصاویری شخصی از خود بر روی پایگاه ارتباط جمعی توییتر منتشر کردند، در حالی که همگی حجاب بر سر داشتند.

بهانه حقوق بشر، به جای بهانه هسته‌ای!

«فردریک مالم» نماینده پارلمان سوئد از سخنرانان این نشست بود که در بیانی آشکار ابزاری بودن موضوع هسته آی و حقوق بشر را نشان داده است. وی در سخنرانی خود پیشنهاد می‌کند به جای موضوعات هسته‌ای موضوعات حقوق بشری مورد مذاکره قرار گیرد..

اتحاد برای دموکراسی یا برای حمله به ایران؟

حمله به نهاد قانونی شورای نگهبان که با تدبیر حضرت امام تشکیل شده و از موانع اصلی بازگشت ضد انقلاب و خائنان به کشور است از نقاط مشترک شرکت کنندگان در این نشست بود حسن شریعتمداری عضو گروهک منحله خلق مسلمان و عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریست کومله هر دو با اتفاق نظر با سخنرانی به شورای نگهبان حمله کردند.

جنجال «بادهای سمی سعودی» در سوئد

رسوایی قرارداد نظامی محرمانه‌ای که کشور سوئد با عربستان سعودی تحت عنوان «بادهای سمی» در سال ۲۰۰۵ منعقد کرده بود، در این کشور جنجال برانگیز شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.