جایگزین توافق با ایران خودزنی است

مشاور اسبق امنیت ملی آمریکا در مصاحبه‌ای ضمن حمایت از تفاهم هسته‌ای ایران و ۱+۵ در لوزان سوئیس تصریح کرد که جایگزین توافق با ایران در واقع خودزنی است و نتانیاهو تنها با انتقاد از توافق خود را بی‌اعتبار می‌کند.

خواسته ملت لغو یکجا و یک‌مرحله‌ای تحریم‌هاست

تشکل‌های بسیجی ۸ دانشگاه بزرگ کشور اعلام کردند مهم‌ترین خواسته ملت ما در قبال توافق در مذاکرات این است که همه تحریم‌ها یک‌جا و در یک مرحله لغو شوند.

پاریس: مذاکرات ژنو سازنده بود

نماینده فرانسه در مذاکرات هسته‌ای پس از پایان گفت‌وگوهای روز یکشنبه، مباحث صورت گرفته را «سازنده» توصیف کرد و گفت نتایج این گفت‌وگوها بعدا مشخص می‌شود.

کانادا؛ مقصد جدید گردشگری خودکشی!

با حکم دیوان عالی کانادا، این کشور به مقصد جدید «گردشگری خودکشی» تبدیل می شود.

ایران هفدهمین کشور پرجمعیت جهان

صندوق بین‌المللی پول در جدیدترین برآورد خود اعلام کرد که جمعیت ایران در سال 2014 به 77.9 میلیون نفر رسیده است و ایران هفدهمین کشور پرجمعیت جهان به شمار می‌رود.

طرحی خطرناک که روی میز مجلس گذاشتند

وزیر بهداشت دولت اصلاحات اخیراً خواستار آن شده است که «دولت عرضه مواد مخدر را بر عهده بگیرد»

میراث آلبرتا ۲ در جشنواره اورگان آمریکا

مستند میراث آلبرتا ۲، پس از حضور در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر و دریافت فانوس بلورین از چهارمین جشنواره فیلم عمار، در فستیوال فیلم های آسیایی – آمریکایی اورگان حاضر خواهد شد.

جدال و اختلاف در باره علت مرگ عرفات

پس از اظهار نظر محققان سوئیسی مبنی بر وجود مقدار زیادی پلونیوم در جسد عرفات و نظر فرانسوی ها در باره مرگ مغزی او، اکنون روسها می گویند که رهبر فقید فلسطینی ها به مرگ طبیعی مرده است.

آقای ظریف! حزب‌الله را نمی‌توانید اکسید کنید

اگر قرار بود اذناب و عنتر‌ها کنار زده شوند و مستقیما با خود کدخدا مذاکره شود دیگر نشستن با اوغلو و جوده و کوچک‌تر از این‌ها چه معنایی دارد؟! اوغلو قصاب مردم سوریه است. پشت لبخند ظاهرا متین و نگاه آرام این دیپلمات ترک نظریه‌ای از عثمانی‌گری و دریایی از خون و وحشیگری خوابیده که چهره‌اش را تنها سابقه نحس عثمانی تصویر می‌کند. جنگ علیه شیعه و هدم نفوذ و تأثیرگذاری ایران دیگر معادله چند مجهولی و توطئه پشت پرده نیست.