پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

همراهان روحانی در سفر نیویورک چه کسانی اند

حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان صبح امروز پنج‌شنبه برای شرکت و سخنرانی در هفتادمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم نیویورک می‌شود.

علوم انسانی فروشی نیست!

اگر علوم انسانی تأویل شود به علوم تجربی، به شدت خشن و خشونت‌زا می‌شود؛ چراکه انسان را تا حد یک شیء تقلیل می‌دهد، که خود مارکس هم با آن به مخالفت می‌پردازد، انسان تبدیل به کالا می‌شود و خریدوفروش به وجود می‌آید؛ این ساختاری است که در فاشیسم به وجود آمد و بعد از آن مارکسیسم علمی در شوروی به آن پیوست …دانشگاه‌های ما صورتکی از علوم انسانی دارند، اما کار اصلی آن‌ها همان علوم پزشکی و فنی است.

پول بلاعوض برای کار تجاری سم است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تأکید بر اینکه پول بلاعوض برای کار تجاری یک سم است و نوعی رانت ایجاد می‌کند، نسبت به رواج فرهنگ نفتی در کشور به شدت انتقاد کرد و گفت: دولت باید در مغز دانش‌ هزینه کند.

هزینه حمل و نقل شخصی در کشور افزایش یابد

معاون علم و فناوری رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه پیشرفت‌های سیستم‌های آی تی اس در شهر تهران را با افتخار می‌توان به جهان نشان داد، گفت: معاونت فناوری کشور از هیچ کمکی برای توسعه سیستم‌های هوشمند در شهر تهران و کشور فروگذار نمی‌کند.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور منصوب شد

امید است با عنایت الهی، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.