پاسخ تاریخی آوینی به خاتمی: اشتباه شما ریشه در مرعوبیت مقابل غرب دارد

مگر کسی از وزارت ارشاد خواسته است که استراتژی فرهنگی خود را بر منع قرار دهد؟ دوستان ما باید به یاد داشته باشند که اکنون حجاب سکوت و صبر هنگامی شکسته شده که آتمسفر فرهنگی در عرف خاص آنچنان مسموم و نا امن است که هیچ مؤمنی احساس امنیت نمی کند. من با صراحت به مسئولان فرهنگی و هنری کشور اعلام می دارم که این دغدغه که فرزندان ما امروز و فردا در فضای کدام فرهنگ رشد خواهند یافت ما را به سختی به وحشت می اندازد.

دانلود تفسیر کامل صوتی قرآن کریم توسط حجت‌الاسلام قرائتی

این تفسیر که به تفسیر قطره ای قران نیز معروف هست معنی و تفسیر هر یک از آیات قران را در 5-6 دقیقه بیان می کند

“سوره” دانشگاه شد

با توجه به اینکه در بهمن سال 89 با ارتقای موسسه آموزش عالی سوره به دانشگاه موافقت اصولی صورت گرفته بود ، اکنون موافقت قطعی شورای عالی گسترش آموزش عالی با ارتقای موسسه آموزش عالی “سوره” به “دانشگاه سوره” را اعلام می کنم .

عکس: حاتمی کیا، آوینی، شمقدری در سالهای دور

از چپ: محمود اربابی، محمدعلی حسین نژاد(رییس اسبق سازمان سوره)، ابراهیم حاتمی کیا، جواد شمقدری، مجید امامی(فیلمنامه نویس و تدوینگر)، شهیدآوینی و …

هفتمين سين سوره‌ انديشه بر روی گيشه

هنر و ادب هم که اين شماره‌ي خود را مفصل‌تر از شماره‌هاي گذشته بسته است، گويا دل پر دردي از تلويزيون دارد! البته نه از تلويزيون، بلکه از فرار از تأمل درباره‌ي تلويزيون. دبير هنر و ادب که در سخن ابتدايي آورده است: «ديگر بس است هر چه از «چه گفتن» گفتيم، بايد کمي هم به فکر «چگونه گفتن» بود» تلاش کرده است خود اولين عامل به اين توصيه باشد.

مجله «سوره انديشه» همراه با ضميمه کتاب اسفار و اقاليم قلم منتشر شد

شماره دوم از دوره جديد مجله «سوره انديشه» همراه با ضميمه کتاب اسفار و ضميمه ادبي هنري اقاليم قلم منتشر شد؛ در این شماره مطالبی همچون خاطرات یک شبه انقلابی، جبهه علمی انقلاب از دیروز تا امروز (گفتگوی آیت الله مصباح یزدی و حجت الاسلام میرباقری)، نسبت شغل های ما با انقلاب اسلامی، انقلاب، گشایش افق تاریخی (گفتگو با دکتر مرادخانی)، ولایت فقیه یا ولایت حکیم (گفتگو با حجت الاسلام میرباقری) و … می‌خوانیم.

موسسه آموزش عالی «سوره»، دانشگاه می‌شود

بر اساس مصوبه شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم،تحقيقات و فناوري در ۲۳ بهمن ماه سال گذشته با ارتقاي موسسه آموزش عالي سوره به دانشگاه موافقت اصولي شد و ابلاغ آن در ۲۷ فروردين به وسيله معاون آموزشي وزارت علوم صورت گرفت.

جبهه‌ای برای انقلاب

حالا نزديك به چهار سال از آن روزها مي گذرد و «دفتر مطالعات جبهه فرهنگي» خود به سازماني غيردولتي تبديل شده است براي حمايت از محصولات و اتفاقات فرهنگي كه در گفتمان انقلاب اسلامي توليد مي شوند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.