شبلی و آتش با فستیوال خنجر در آمازون

سوره مهر الکتروینک به منظور دسترسی آسان مخاطبان فارسی‌زبان در سراسر جهان اقدام به انتشار ۵۰ عنوان از کتاب‌های منتشر شده خود در سایت آمازون کرده است.

خاطرات آزاده اردبیلی در کتاب سیدآسایشگاه۱۵

این کتاب خاطرات آزاده اردبیلی، سید جمال ستاره‌دان است که از دوران کودکی‌اش شروع شده و به خاطرات انقلاب، حضور در جبهه و … می‌پردازد.

گرگ‌سالی مرحوم فردی در آستانه چاپ دوم

«گرگ‌سالی»، آخرین اثر زنده‌یاد امیرحسین فردی در آستانه چاپ دوم قرار گرفت. این اثر روایتی از روزهای پیش از انقلاب است که نویسنده گاه از نماد برای رساندن هرچه بهتر محتوای مورد نظر خود بهره برده است.

نقد بهرنگی در «صمد بهرنگی آنگونه که بود»

محمدرضا سرشار در اثری جدید به سراغ بررسی آرای ادبی و اندیشه‌ای صمد بهرنگی رفت. این اثر قرار است با نام «صمد بهرنگی آنگونه که بود» از سوی انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب شود.

«لشگر خوبان» صدر نشین فروش‌ سوره مهر

پرفروش های انتشارات سوره مهر در سه ماه اول سال اعلام شد که لشگر خوبان همچنان صدر نشین فروش است.

ضرورت چاپ و تجدید چاپ آثار مرحوم دکتر محمد مددپور

خوشبختانه آثار فراوانی از دکتر مددپور به جای مانده است که غالب آنها به همت انتشارات سوره مهر (وابسته به حوزه هنری) منتشر شده است و با استقبال مخاطبان خاص خودش واقع شده است. امّا این همه آثار دکتر مددپور نبود و آثار دیگری از ایشان موجود است که از ناشران مختلفی منتشر شده است و چه بسا ضرورت دارد با اجازه خانواده محترم و هماهنگی با ناشران قبلی، همگی از سوی انتشارات سوره مهر در همان قالب منتشر شود.

«یه حبه قند» با سروشکل جدید وارد بازار شد

از بخش‌های جالب کتاب، نظرات برخی از هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر در باره این فیلم است. مجید مجیدی (نویسنده و کارگردان) فیلم یه حبه قند را جزو آثار ماندگار در تاریخ سینمای ایران دانسته است. بهروز افخمی (نویسنده و کارگردان) این اثر را ایرانی‌ترین فیلمی ذکر کرده که تا به حال دیده است.

طنزهای جدید امید مهدی نژاد در «با کاروان حوله»

پرده دوم این کتاب که «فالنامه حافظ بی‌معنی» نام دارد، شامل شرح بیست غزل حافظ است. از این بخش کتاب، می‌توان همچون یک فالنامه حافظ استفاده کرد که راهنمای استفاده از آن نیز در مقدمه پرده دوم توضیح داده شده است. همچنین میان پرده دوم معرفی یک تشکل ادبی است که انجمن ادبی اثیرالدین اخسیکتی عنوان دارد.

سه گانه شعری «فاضل نظری» در آستانه چاپ بیستم

بعد از قریب به دو سال و اندی از انتشار مجموعه غزل‌های فاضل نظری با عنوان سه گانه شعری (آن‌ها، گریه‌های امپراتور و اقلیت) که جزو کتاب‌ها نقره‌ای سوره مهر هستند، این سه‌گانه، برای بیستمین بار منتشر خواهد شد.

بررسی ابتکارهای فروش کتاب در دو هفته‌نامه «مهر»

صدوسی و چهارمین شماره از دو هفته نامه «مهر» با موضوع بررسی ابتکارهای فروش کتاب منتشر شد. گزارشی از نوآوری‌های فروش کتاب در فضای مجازی هم عنوان مطلب بعدی است که در این نوشتار به فعالیت فروشگاه‌های آنلاین کتاب از جمله مورد مشخص آمازون پرداخته شده است. گزارش مراسم رونمایی کتاب «نورالدین پسر ایران»، گزارشی از انتشار و تجدید چاپ مجموعه کتاب های نادر ابراهیمی، گزارش نخستین نشست هماهنگی مجمع ناشران انقلاب اسلامی و … از دیگر مطالب مهر شماره ۱۳۴ است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.