ایران بزرگترین حامی تروریسم

رئیسFATF:
ایران بزرگترین حامی تروریسم در جهان است

نزدیکی اسرائیل به کره شمالی

اسرائیل به جای پول باید وعده همکاری در زمینه‌های کشاورزی، فناوری پزشکی و انرژی سبز را به کره شمالی بدهد.

پریشان‌گویی استراتژیک پیرامون جنگ

مخاطب‌هراسی، هوچی‌گری و هیاهوی رسانه‌ای جریان اصلاح‌طلب-اعتدال از طریق ایجاد دوگانه‌ی جنگ و صلح، آخرین پروژه‌ سوخته این جریان برای اقناع افکارعمومی محسوب می‌شود که خود مصداقی از ضرب‌المثل آب در هاون کوبیدن است.

کلیپ/ یه سوال خیلی خیلی جدی از رییس جمهور؛ روحانی سوریه نمیری؟!

دانلود کلیپ از لینک تلگرام زیر: https://t.me/bisto4news/102915

رئیس جمهور آمریکا پیروزی ایران را در سوریه پذیرفت/ ترامپ: صادقانه بگویم ایرانی‌ها در سوریه هرکاری می‌توانند بکنند

روز جمعه ترامپ در اظهاراتی پیروزی ایران را در سوریه پذیرفت. رئیس‌جمهور امریکا گفت: «من نمی‌خواهم امریکا تا ابد در سوریه بماند، سوریه فقط خاک است و مرگ. ایران دارد واقعاً افرادش را از سوریه بیرون می‌کشد، اما صادقانه بگویم هر کاری که می‌خواهند می‌توانند در سوریه انجام دهند.»

رونمایی از پوستر مستند “تهران – دمشق”

جدیدترین تولید مرکز مستند صور به کارگردانی سید محمدعلی صدری نیا
برای پیش ثبت نام اکران مستند تهران – دمشق از طریق لینک زیر اقدام فرمایید:
Ekranet.ir/588
طراحی و اجرا پوستر: استودیو سه در چهار

کلیپ/ دلایل خروج آمریکا از سوریه

دانلود کلیپ در لینک زیر: https://www.afkarnews.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84-8/826405-%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85

اصلاح نگاه به معادلات جهانی در جنگ اراده ها

جنگ های امروز بیش از آن که جنگ تجهیزات و امکانات و تکنولوژی باشد، جنگ اراده ها است و مغلوب آن نیز طرفی است که اراده اش با سرعت بالاتری در هم بشکند. چه در ماجرای سوربه و چه در جنگ ۳۳ روزه . چه در نبرد چند ساله یمن حفظ اراده در سخت ترین شرایط توانست جبهه مقاومت را پیروز صحنه نبرد کند. پرونده هسته ای هم مصداقی از شکست این جبهه بر اثر در هم شکسته شدن اراده در میانه نبرد است.

سرنا سحیم یا جمال قاشقچی؟! خون کدام رنگین تر است؟

۴سال قبل همین روزها بود که خبر مرگ مشکوک سرنا سحیم، خبرنگار لبنانی-آمریکایی PressTV در مرز ترکیه با سوریه تنها ۲روز بعد از گزارشش از انتقال سلاح در کامیونهای سازمان ملل به داعش، منتشر شد؛ ج.ا ترجیح داد پیگیر پرونده قتل سرنا نشود!

دمشق تنها پایتخت عربی است که به فلسطین خیانت نکرد/ همه کمک کنند کمتر از یک ماه اسرائیل سرنگون می‌شود

حسن رحیم‌پور ازغدی فعال سیاسی فرهنگی در نشستی تحت عنوان از «نهر تا بحر» در دانشگاه امام صادق با طرح این سوال که چه کسانی بودند که نبرد مسلمان با صهیونیست را تبدیل به نبرد مسلمان با مسلمان کردند؟ گفت: شهدای انتفاضه کرانه باختری مظلوم‌اند. این نسل شهدای انتفاضه جوان هستند،‌ چریک نیستند و مردمی […]

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.