دمشق تنها پایتخت عربی است که به فلسطین خیانت نکرد/ همه کمک کنند کمتر از یک ماه اسرائیل سرنگون می‌شود

حسن رحیم‌پور ازغدی فعال سیاسی فرهنگی در نشستی تحت عنوان از «نهر تا بحر» در دانشگاه امام صادق با طرح این سوال که چه کسانی بودند که نبرد مسلمان با صهیونیست را تبدیل به نبرد مسلمان با مسلمان کردند؟ گفت: شهدای انتفاضه کرانه باختری مظلوم‌اند. این نسل شهدای انتفاضه جوان هستند،‌ چریک نیستند و مردمی […]

بیانیه اوباما درباره ایران و سوریه

بدین وسیله اختیارات و وظایف محوله به ریاست جمهوری که به کاهش تهدید ایران و قانون ۲۰۱۲ حقوق بشر سوریه مربوط می شود را به وزیر امور خارجه محول کرده تا با مشورت با وزرای خزانه داری و بازرگانی و نمایندگان تجاری آمریکا، وزیر امنیت داخلی، رئیس هیئت مدیره بانک مرکزی آمریکا و دیگر سازمان ها در صورت لزوم اقدامات مقتضی را معمول دارند.

کمپین کودکان حرم؛ حمایت از کودکان سوری

کمپین «با کودکان حرم» به منظور کمک به کودکان مظلوم و گرفتار در بحران سوریه که با آغاز فصل سرما و بارندگی در معرض فاجعه انسانی قراردارند،طی حرکتی خودجوش و مردمی برای جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم تهران تشکیل شد

شهادت دو سردار مدافع حرم در سوریه

سردار فرشاد حسونی زاده و حاج حمید مختاربند، از مدافعان حریم اهل بیت (ع) در سوریه به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

نیروهای ترکیه‌ وارد خاک سوریه شدند

نیروهای ترکیه‌ای به بهانه ایجاد دیوار حائل وارد خاک سوریه شدند.

توضیحات پوتین درباره عبور موشک‌ها از فراز ایران

خط سیر پرواز موشک ها بر فراز دو کشور (ایران و عراق) قرار داشت و در حین پرواز در ارتفاع از 80 تا 1300 متر 147 چرخش انجام دادند. این، اطلاعات محرمانه ای نیست و شرکای ما لا اقل در سطح کارشناسان می‌دانند که روسیه دارای چنین سلاحی است

موفقیت‌های سوریه در صحنه میدانی و سیاسی مدیون مجاهدت‌های سردار همدانی است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: موفقیت‌های نظام سوریه در صحنه میدانی و سیاسی مدیون مجاهدت‌ها و تلاش‌های سردار شهید همدانی است.

تروریست‌ها به برکت خون شهید همدانی در سوریه دفن می‌شوند

سرلشکر باقری رئیس ارکان و امور مشترک نیروهای مسلح با بیان اینکه شهید همدانی بنیانگذار دفاع وطنی در سوریه بود گفت: حیف بود که چنین فردی در میدان نبرد شهید نشود.

استقبال با چشمان گریان فرماندهان سپاه

سالها پیش وقتی برای گفتگو با سردار جعفر اسدی -فرمانده وقت نیروی زمینی سپاه- به دفترش رفتم، وقتی حرف از سردار شهید نورعلی شوشتری شد، برگشت و گفت: «ما 3 نفر پیرمردهای سپاه بودیم.» خودش را می‌گفت و نورعلی و حاج حسین را.

شکست سختی در انتظار عربستان است

«سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه «در سوریه مرحله خطر را پشت سر گذاشتیم» تاکید کرد که سرنوشت تهاجم عربستان سعودی به یمن شکست و ناکامی خواهد بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.