نامه های دانش‌آموزان اهل سنت به قاسم سلیمانی

جمعی از دانش آموزان اهل سنت روستای محروم “زیارت” واقع در هفتاد کیلومتری مشهدمقدس نامه‌های سرشار از محبت خود را در وصف حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشته اند.

عربستان بازی آنلاین ضدایرانی ساخت+تصاویر

شرکت سازنده بازی «یگان ببر» در زمینه ایران هراسی و توهین به اسلام سابقه طولانی دارد.

شهید الله‌دادی از زبان همرزمانش

معمولا اکثر اوقات که با شهید همراه بودم او بیشتر تاکید می کرد که کارها با هدف صورت گیرند و هر کاری که بدون هدف انجام شود نتیجه نمی دهد. معمولا دوست داشت که بهترین بچه ها را برای نسل آینده سپاه تربیت کند، شهید همیشه دنبال تربیت متخصص در رشته های مهم برای امورات سپاه بود.

عکس:قاسم سلیمانی در تشییع‌شهید الله‌دادی

مراسم تشییع پیکر سردار شهید «محمدعلی الله دادی» صبح دیروز با حضور سرلشکر «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه و جمعی از اقشار مختلف مردم در سیرجان برگزار شد.

قدرت‌نمایی سردار سلیمانی در فیسبوک

قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس برخلاف سالهای گذشته؛ این روزها حضور پررنگی در شبکه های اجتماعی دارد.

عکس: حاج قاسم سلیمانی در دیالی عراق

سرلشکر حاج قاسم سلیمانی و فرماندهان سپاه بدر در جبهه جلولا ، استان دیالی عراق.

کوبانی مهم است چون انسانیت مهم است

کوبانی آزاد خواهد شد. شک نکنید. اتفاقاً نه به دست ائتلاف پوشالی ضد داعش، که به دست مقاومان و مجاهدان واقعی منطقه که خواه کرد باشند خواه عرب و خواه ایرانی، واقعی‌اند و ملموس. اما سیاهی بدجور به روی بعضی‌ها خواهد ماند پس از کوبانی. مطمئن باشید..

سردار سلیمانی قوی‌ترین فرمانده خاورمیانه

یک وبگاه خبری – تحلیلی انگلیسی فرمانده سپاه قدس ایران را به عنوان یکی از بانفوذترین و مقتدرترین فرماندهان نظامی در سطح خاورمیانه نام نهاد.

ایران هزاران سازمان مانند حزب‌الله دارد

ما هیچ وقت نمی‌گوییم دشمن به ما حمله نمی‌کند، ممکن است حرکتی را نابجا انجام بدهد ولی ما برای هر حرکت دشمن آماده‌ایم و هرضربه‌ای که بخواهند بر علیه جمهوری اسلامی وارد کنند، ناکام و محکوم به شکست است. آنها ممکن است عملی را انجام دهند ولی نمی‌دانند نتیجه‌ی آن چه می‌شود و میزان موفقیت خود را نمی‌توانند حدس بزنند.

۸ نکته از سخنان امروز فرمانده کل سپاه

در ایستادگی مردم جنوب لبنان در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی نقش نیروی قدس روشن و شفاف است البته اصل موفقیت خود مردم هستند که اراده ایستادگی دارند که کنار آن حمایت‌های فکری و آموزشی از طریق نیروی قدس صورت می‌گیرد.