کلیپ تصویری/آیت الله حائری شیرازی:آرزو دارم همه بانک‌ها ورشکست شوند

آیت الله حائری شیرازی خطاب به سپاه پاسداران: آرزو دارم بانک های سپاه هم ورشکسته شوند؛ چرا در حوزه مبارزه با ربا بیکار نشسته‌اید؟! سپاه می‌تواند.

فاجعه ریشه در تبعیض دارد

زلزله بلاست، اما اگر به جای خرج پول در جاهای بی اولویت، مسکن روستایی و بافت فرسوده مستضعف نشین جزو اولویتها بود این بلا میتوانست اینقدر خانمان سوز نباشد. اگر این مردم طعم عدالت انقلاب اسلامی را چشیده بودند نه هیچ زلزله طبیعی نه هیچ زلزله سیاسی و فرهنگی و… نمی‌توانست پا یا دل آنان را بلرزاند.

پایگاه‌های آمریکا زیر برد موشک‌های ایرانی است

شبکه خبری راشاتوی با اشاره به رونمایی از موشک کروز سومار، نوشت سپاه پاسداران ایران زرادخانه‌ای از موشک‌های پیشرفته در اختیار دارد که قادرند اسرائیل و پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه را هدف قرار دهند.

یادواره شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود

مراسم گرامیداشت یادواره «شهدای مدافع حرم» با سخنرانی سردار عروج، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

حاج‌قاسم‏‌‏های زیادی در دفاع‌مقدس تربیت شدند

یکی از مراجع تقلید گفت: ایران اسلامی حاج‌قاسم سلیمانی‌های فراوان دارد که تربیت شده هشت سال دفاع مقدس ‏هستند و امروز برای دفاع از اسلام و ایران آمادگی دارند.‏

وقتی پدرموشکی شکارچی تانک می‌شود

حاج حسن طهرانی مقدم همان کسی است که الان به خاطر وجودش در عرصه تسلیحات نظامی با افتخار می‌گوییم توان موشکی ما به برد فلان قدر رسیده است و دشمن با نامش به خوبی آشناست.

تحریم‌ها ایران را پای میز مذاکره نیاورد

رئیس اداره سیاسی سپاه با بیان اینکه تحریم‌ها ایران را پای میز مذاکره نیاورد، گفت: آمریکا درباره حضور ایران در مذاکرات دچار اشتباه محاسباتی شده است.

موفقیت دولت را موفقیت نظام می‌دانیم

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما موفقیت دولت را موفقیت نظام اسلامی می‌دانیم و از هیچ کمکی به دولت دریغ نمی‌کنیم در ضمن اینکه ما دارای یک استراتژی خاص هم برای رسالت پاسداری از انقلاب هستیم.

کارخانه های موشکی سوریه ساخت‌ایران است

در واقع ما آموزش به کارگیری را از آنها گرفتیم ولی آموزش تولید را به آنها دادیم، کارخانجات تولید صنعت موشکی سوریه از ایران به آنجا منتقل شده است دیگر طوری شد که حتی جبهه مقاومت هم آموزش ساخت موشک‌هایش را از ایران یاد گرفته است.

نگرانی پادشاهی‌های خلیج‌فارس از نفوذ ایران

رادیو بین‌المللی فرانسه در گزارشی با اشاره به نقش کلیدی ایران در عراق، سوریه و لبنان و پررنگ‌تر شدن احتمال بازگشت ایران به صحنه منطقه‌ از طریق حصول توافق هسته‌ای، از نگرانی کشورهای پادشاهی حاشیه خلیج فارس نسبت به نفوذ ایران میان شیعیان یمن، بحرین و عربستان سعودی خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.