سرلشکر جعفری در حاشیه دوازدهمین رزمایش پیامبر اعظم(ص):امیدواریم دشمنان ایران به توان پاسخ کوبنده ما پی برده باشند

فرمانده سپاه با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم ۱۲، گفت: امیدواریم دشمنان بیش از گذشته به توان پاسخ ما و پاسخ کوبنده به تعقیب بعد از آن پی برده باشند.

هیچ عاقلی نیروی دفاعی خود را کنار نمی گذارد

یکی از اجزاء مهم قدرت نرم جمهوری اسلامی، بی اعتمادی مطلق به قدرتهای سلطه گر و در رأس آنها امریکا است و این بی اعتمادی باید روز به روز گسترش یابد.

سپاه ‌پاسداران تا ریشه‌کنی داعش از پا نمی‌نشیند

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل سپاه محمدرسول‌الله (ص) در تهران بزرگ را از دیگر مأموریت‌های سردار همدانی دانست و گفت:‌ بر هم زدن توطئه دشمنان در فتنه 88 از دیگر فعالیت‌های بزرگی بود که با عنایت الهی توسط سردار همدانی انجام شد. جعفری تأکید کرد:‌ اگر درایت و مدیریت سردار همدانی در عاشورای سال 88 نبود، جمع کردن این فتنه سخت می‌شد.

فیلم: با نوای کاروان با صدای سردار آهنگران

حاج صادق آهنگران در حاشیه دیدار فرماندهان و سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مدیحه سرایی پرداخت.

«اسلامِ بدون جهاد و شهادت» مورد قبول ملت ایران نیست

رهبر انقلاب ایدئولوژی‌زدایی از دیپلماسی و سیاست داخلی را از دیگر محورهای تبلیغات کنونی غرب خواندند و خاطرنشان کردند: می‌خواهند ما اصول خود را در سیاست خارجی دخالت ندهیم اما فکر و عقیده و ایدئولوژی در همه‌ی زمینه‌ها «راهنمایی تعیین‌کننده به شمار می‌رود».

جعفری: امسال ۲۰ رزمایش انجام می‌شود

فرمانده کل سپاه در نشست خبری گفت: سپاه برای مقابله با جنگ‌های نیابتی با همه توان آماده است

عکس: فرمانده ترابری جهادخودکفایی

شهید سلگی از سال۶۱ به استخدام سپاه درآمد. بخشی از فعالیت‌های عمده او از همان سال‌های جنگ در مهندسی-رزمی سپاه بوده است. در توپخانه سپاه بود که به همراه مهدی نواب با حسن آقای طهرانی مقدم همراه شد و از آنجا دیگر همیشه با هم بودند.

حرف‌آقایان‌پس‌رفت‌انقلاب‌و‌مخالف‌اسلام‌است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برخی حرف‌های آقایان و مسئولان و دیدگاه‌هایی که دارند پس‌رفت انقلاب و مخالف دین و اسلام است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.