آلودگی هوا، به مغز آسیب می‌زند

محققان علوم پزشکی اعلام کردند قرار گرفتن دراز مدت در آلودگی هوا، به مغز آسیب می زند و آن را تخریب می کند.

علت ۵۰درصد مرگ و میر ایرانی‌ها

وزیر بهداشت با هشدار نسبت به مصرف بالای چربی، نمک و قند، گفت: مصرف زیاد این مواد موجب بروز سکته قلبی و مغزی می‌شود که ۵۰ درصد مردم ایران را به کام مرگ می‌کشاند.

شهاب‌حسینی براثر حمله‌قلبی بستری شد

یک منبع آگاه گفت : حسینی به علت سکته قلبی بستری شده است .

«سبد کالا» جان دو نفر را گرفت

یک پیرمرد۸۰ ساله‌ در فروشگاه رفاه کرمانشاه که مشمول دریافت سبدکالا نمی شد، دچار ایست قلبی شد و فوت کرد. حشمت الله کبودی، معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در گفتگو با ایرنا اظهار کرد: متوفی، پیرمردی حدود ۸۰ ساله بوده که دیروز در فروشگاه رفاه دچار ایست قلبی شده و در این مورد هم گواهی تاییدیه پزشکی قانونی کرمانشاه موجود است.

چه کنیم، سکته مغزی نکنیم؟

محققان دریافتند: کنترل کلسترول، داشتن یک رژیم غذایی سالم، ‌کنترل فشار خون، حفظ وزن سالم، کنترل قند خون و سیگار نکشیدن از بروز سکته مغزی جلوگیری می‌کنند.

یک نماینده در مجلس به کما رفت

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس که دچار سکته مغزی شده بود، صبح امروز به کما رفت.

ریش سفیدی که غیبتش سنگین است

پیتر گالبریث، سفیر سابق امریکا در کرواسی در مقاله‌ای که در فارن پالیسی نوشته، آورده است که جلال طالبانی شخصیتی توافقی برای وحدت و مودت میان سیاستمداران عراقی است که غیبتش برای همگان کاملا محسوس است.

پزشکان ایرانی بر بالین رئیس‌جمهور عراق

تیم پزشکی ۱۰نفره متشکل از متخصصان ایرانی بە منظور رسیدگی بە وضعیت سلامتی رئیس جمهور عراق ، وارد بغداد شدند.

طرح افسران صدام برای کودتا در عراق

رسانه های عراق امروز در اخبار خود به مسائلی همچون وخامت حال رئیس جمهور این کشور و طرح کودتای افسران رژیم بعثی سابق برای کودتا در عراق پرداختند.

سکته لاریجانی و ریاست مجلس / فوتوکاتور؛ قسمت دوم

خبرگزاری ها خبر از سکته علی لاریجانی دادند! سکته او، تکاپوی بسیاری در بین نمایندگان مجلس برای تصاحب جایگاه ریاست مجلس انداخته و بسیاری از نمایندگان، قانونی و غیرقانونی سعی در رسیدن به ریاست مجلس و خدمتگزاری به ملت هستند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.