چه کسانی باعث اعدام«ریحانه جباری»شدند؟

خانواده جباری زمانی متوجه رسانه ای شدن پرونده دختر خود می شوند که مصطفایی برای گرفتن پناهندگی سیاسی، پرونده هایی نظیر پرونده ریحانه جباری و سکینه آشتیانی را دست آویز کرده و در خارج به سر می برد.

مشایی برکنار شد

شماره‌های قبلی: شماره اول / هفته اول مرداد شماره دوم / هفته دوم مرداد شماره سوم / هفته سوم مرداد شماره چهارم / هفته چهارم مرداد شماره پنجم / هفته سوم شهریور شماره ششم / هفته چهارم شهریور شماره هفتم/ هفته اول مهر شماره هشتم / هفته اول آبان شماره نهم / هفته دوم آبان […]

تجمعی برای دفاع از سه شخصیت ناهمگون! (عکس)

افرادی که خود را از «مدافعان حقوق بشر» می نامیدند در مقابل مجسمه «آوریلیوس مارکو» در شهر رم ایتالیا تجمع کرده به شکلی تأمل برانگیز در ایتالیا دست به اعتراض زدند. این افراد عکس یار دیکتاتور سابق عراق را در کنار عکس «سکینه آشتیانی» متهم به ارتکاب زنای محصنه و قتل و همچنین «گلعاد شالیط» سرباز ارتش رژیم صهیونیستی که اسارت گروه های فلسطینی است، قرار دادند.

از سکینه آشتیانی تا ترسا لوئیس

امريکا از جمله کشورهايي است که همه ساله بيشترين تعداد اعدامي‌ها در آن انجام مي‌شود. اما متأسفانه دولت‌هاي غربي اجراي قانون در برخي كشورها را به عنوان نقض حقوق بشر جلوه مي‌دهند كه براي جامعه متمدن امروز واقعاً تأسف دارد.

این الکیک؟ این الساندیس؟

یارو داشته دعا می کرده:”خدا را شکر از صبح تا حالا نه عصبانی شدم، نه حرص داشتم، نه حرف بد زدم، نه دروغ گفتم ولی خدایا! از یکی دو دقیقه آینده که از تخت میام بیرون تو کمکم کن!”

ماجرای سکینه محمدی آشتیانی چیست؟

سکینه محمدی آشتیانی مجرمی است که از سال 1384 در زندان تبریز است وی متهم به مشارکت در قتل همسرش و زنای محصنه است و به مجازات مشخص شده در قوانین محکوم شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.