فوتبال سلاحی بی‌زبان در دست جنایتکاران تاریخ

این فوتبال بی زبان اگر روزی زبان باز کند شاید خواهد گفت که در هر اجلاس و کنفرانس و مجمع بین المللی به بهانه من، علامت‌های فراماسونری، زیون، ستاره بی رمق و البته بی زبان داود را بر در و دیوار نکوبید.

وقتی رسانه‌ها سکوی پرش سیاسیون می‌شوند

عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی درباره‌ی حضور سیاسیون در هدایت رسانه‌ها و آسیب‌های احتمالی این مساله گفت: طرح مباحث سیاسی در مطبوعات یک حسن است، اما اگر بخواهیم از رسانه‌ها به عنوان تریبون برای استفاده شخصی استفاده کنیم، آسیب جدی برای رسانه‌های ماست.

سیاست در اسلام به چه معناست؟

سیاست در دین اسلام کاملاً از سیاست در غرب جداست، سیاست اسلامی یعنی رعایت حقوق خدا، مردم و اموات.

سیاست و عالم خیال

وجود سیاست دلیل محکمی بر وجود عالم خیال و لطیف‌تر شدن زندگی است. سیاست چگونه می‌تواند مظهر عالم خیال باشد و این رقیقیت در سیاست چگونه اتفاق افتاده است؟ اگر تاریخ سیاست را مورد مطالعه قرار دهیم ملاحظه می‌شود که سیاست از یک وضع مادی، خشن و کدر به یک وضعیت معنوی و لطیف‌تری سیر کرده و متحول شده است

افخمی: ورودم به سیاست بازیگوشی بود

بهروز افخمی تاکید کرد که از حضور در عرصه سیاست پشیمان شده است.

نگاه ویژه آمریکای لاتین به نقش زنان در سیاست

دولت‌های مترقی در آمریکای لاتین گام‌های موثری در زمینه مشارکت بیشتر زنان در عرصه سیاست و ارائه مسئولیت‌های برجسته به آن‌ها برداشته‌اند که حتی در برخی از کشورهای این منطقه زنان با اقتداری منصب ریاست جمهوری را به عهده دارند.

«اخلاق حرفه‌ای علم در ایران»بررسی می‌شود

نشست «اخلاق حرفه‌ای علم در ایران» با حضور اساتید علوم انسانی شنبه (27 دی ماه) در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می‌شود.

20توصیه راهبردی به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس، ۲۰ اصل راهبردی را که حاصل یک مطالعه جامع فنی، سیاسی و حقوقی بوده و در چارچوب اصول سه‌گانه سیاست خارجی جمهوری اسلامی یعنی عزت، حکمت و مصلحت تدوین شده است، به عنوان بایدهای مذاکره با گروه 1+5 به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ارائه کرد.

انصاری شیرازی؛ حکیم انقلاب

کم نبوده‌اند افرادی که مرجعیت فکری، معنویت روحی و حتی شهرت سیاسی داشته‌اند ولی در گمنامی جان سپرده‌اند. شیخ یحیی انصاری شیرازی از این قبیل گمنامان بود. وی زادهٔ روستایی در داراب فارس بود. نسَب وی به جابر بن عبدالله انصاری می‌رسید. اجداد وی نیز از اصحاب علم و فضل بودند. انصاری شیرازی از شاگردان حضرات بروجردی، اراکی، شیخ مرتضی حائری و محمدباقر سلطانی بود.

پیام سیاسی نهضت کربلا

بزرگترین جشن ما شیعیان، عیدغدیر است که به سیاست برمی گردد و بزرگترین مرثیه خوانی ها و عزاداری های ما مربوط به عاشوراست که یک کار سیاسی است و ما هر ساله بر مظلومیت امامی گریه می کنیم که آن امام کاری سیاسی انجام داده است؛ یعنی خواسته اند یزید را امر به معروف و نهی از منکر کنند و حاکمیت او را نپذیرفته اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.