پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

از حداد عادل تا احمدی نژاد و هاشمی رفسنجانی

شخصیت ها و چهره های معروف مذهبی، سیاسی، فرهنگی، ورزشی و … در صفحات شصی خود در شبکه های اجتماعی مطالبی را درمورد 175 شهید غواص تازه تفحص شده منتشر کرده اند که دیدن آنها خالی از لطف نیست.

تولیت سلامت در اختیار ما نیست

وزیر بهداشت گفت: عقب‌ماندگی ما خیلی بیشتر از آن است که کارهای یکسال گذشته را به عنوان تحول ببینیم؛ وضعیت بهداشت بدتر از درمان است و ۳ دهه زمان می‌خواهیم تا به نقطه مطلوب برسیم.

دعای امام رضا(ع) برای ظهور امام زمان(عج)

با قانون وضع کردن نمی شود جلوی رادیکال شدن جوانان مسلمان در بریتانیا را گرفت، حداقل تا وقتی که عده ای از اهالی رسانه و سیاستمداران این کشور همیشه تمایل دارند نیمه خالی لیوان را ببینند و مسلمین این کشور اروپایی را مشتی تروریست بدانند، هیچ گره ای از کار مبارزه با تروریسم باز نمی شود.

پیامدهای ناگوار سوء استفاده از حادثه «شارلی ابدو» علیه اسلام

صاحب نظران و سیاستمداران غربی و عربی تلاش می کنند از حادثه تیراندازی به دفتر نشریه طنز « شارلی ابدو » برای توجیه دیدگاه منفی خود در قبال اسلام و مسلمانان استفاده کنند .

افزایش علاقه به فلسفه بعد از انقلاب

ابراهیمی‌دینانی در جلسه نقد و بررسی کتاب “خرد گفت‌وگو” گفت: اگر فلسفه در عالم نبود نمی دانم چه اتفاقی می افتاد. هنوز هم فلسفه است که به صورت نامرئی عالم را می چرخاند. حتی سیاستمداران هم این موضوع را نمی دانند. خوشبختانه بعد از انقلاب علاقه به فلسفه زیاد شده است. انگار که جریانی پیدا شده است و جوانان به سمت فلسفه گرایش پیدا می کنند.

اصلاح عرصه سیاست، سبک زندگی مردم را تغییر خواهد داد

حجت الاسلام پناهیان گفت: مهم‌ترین عامل اصلاح سبک زندگی، اصلاح عرصه سیاست است اگر سیاستمداران شایسته باشند سبک زندگی نیز اصلاح می‌شود.

مشهورترین سیاستمدارانی که ترور شدند

گاهی عرصه سیاست خونین می‌شود، صدای شلیک یک گلوله یا انفجار بمب رویدادی سیاسی را رقم می‌زند، تعریفش اما هنوز دقیقا معلوم نیست؛ ترور.

سیاست مردانه و زنانه تعریف نمی‌شود!

حزب فراگیر زنان یعنی چه؟ یعنی زن بودن ملاک حضور در یک تشکل سیاسی-اجتماعی باشد؟ یعنی وجه تمایز این حزب با احزاب دیگر در این است که اعضای این حزب فقط زنان هستند و ورود آقایان ممنوع؟!

بدون شک دین از سیاست جدا نیست

هدفم این است که با خواندن چند صفحه، عزیزان را به وجود صدها آیه سیاسی در قرآن راهنمایی کنم و اگر کسانی فرصت خواندن آن کتاب را ندارند، از خواندن این چند آیه محروم نشوند.این نامه پاسخی است به طرفداران فکر سکولار که می گویند: دین مربوط به مسائل شخصی، عبادی و معنوی است.

داستان احتمال حمله نظامی غرب در سال ۸۲

در واقع این سیاستمداران خاص بودند که از اخم و ترش‌رویی غربی‌ها، مانند اسلاف قاجاری، خود را موظف به اقدامات ویژه می‌دانستند تا رضایت خاطر قدرت‌های خارجی را حاصل کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.