داودآبادی: توقعی از دولت یازدهم ندارم!

حمید داودآبادی گفت: درباره سیاست‌های فرهنگی دولت آینده نظری ندارم. باید بیش‌تر از قبل کار کنیم.

کمک مخملباف به سیاست‌ فرهنگی اسراییل

محسن مخملباف در حالی در جشنواره بین‌المللی فیلم اورشلیم درباره دوستی با اسرائیل سخن گفت که این رژیم موج جدیدی از فعالیت‌های رسانه‌ای و فرهنگی را برای آنچه مخملباف «گفت‌وگوی فرهنگی ایران و اسرائیل» خوانده، آغاز کرده است.

قزوه: کاش رئیس‌جمهور بعدی چهره فرهنگی باشد

علیرضا قزوه با اشاره به مطالبات و انتظارات خود از دولت یازدهم خواستار بیرون آوردن هنرمندان از عسرتی که بدان دچار شده‌اند،‌ شد و گفت: ای کاش رئیس جمهور بعدی چهره‌ای فرهنگی باشد تا بلکه فرهنگ از مظلومیت و عزلت بیرون آید.

فرهنگ،سخنران زیاد دارد اما طبیب‌هایش قلیل!

قائم به شخص بودن در حوزه ی فرهنگ و عدم رویکرد سیستمی یکی از خطرات جدی این بخش است در بعضی از مراکز و مجموعه های فرهنگی در کشور می گویند فلان فرد خودش یک دایره المعارف فرهنگی است که البته باید دعا کرد که آن فرد ۱۰۰۰ سال عمر کند چراکه اگر آن فرد نباشد دیگر چیزی به نام اطلاعات و سوابق از فعالیت های قبلی آن مجموعه در دست نیست!!

فیلم‌های چرک، آدم‌های چرک، فرهنگ چرک!

با نگاهی به برخی فیلم‌هایی که اخیرا توسط وزارت ارشاد مجوز اکران گرفته است مشاهده می کنیم که این فیلم‌ها نه تنها اصلاحگر نیستند بلکه به جان فرهنگ مردم افتاده اند.

نامه محسن رضایی به رهبر انقلاب در انتقاد از عملکرد هاشمی

من به روشنی می‌بینم که چگونه تکنوکرات‌ها که از اساس مخالف روحانیت و ایشان هستند چگونه دارند با ده‌ها اقدام بی‌صدا ریشه حاکمیت سیاسی روحانیت را در این کشور تضعیف می‌کنند و با بی‌وفایی کامل نسبت به آقای هاشمی و روحانیت به آن سویی که خودشان می‌خواهند، نظام را می‌کشانند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.