قاب خالی فرهنگ در آلبوم سفرهای استانی روحانی

امروز هم دكتر روحاني درسخنراني آغازين خود درجمع مردم بوشهر بيشتر به مسائل منطقه اي و ريشه هاو پيامدهاي كاهش قيمت نفت پرداخت.در كنار طرح مسائل كلان سياسي و اقتصادي در جريان سفرهاي استاني، لازم است رييس جمهور بخشي از برنامه ها و تصميمات خود را به حل مسئل فرهنگي اختصاص دهد.

پول اسلحه ترور کسروی را چه‌کسی تأمین کرد؟

در یکی از جلسات دادگاه در 20 اسفند سال 1324 بود که بار دیگر فدائیان اسلام به کسروی حمله کرده، او را کشتند و بلافاصله پس از کشته شدن او، متهمان دستگیر شدند.

زمستانی امن برای کودکان کار و خیابان

معاون توسعه خدمات اجتماعی سازمان رفاه شهر از طرح زمستانی امن برای کودکان کار و خیابان خبر داد.

بازنگری در قانون انتخابات

مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال بازنگری قانون انتخابات است. گویا قرار است مجمع در راستای اصلاح قانون انتخابات، شهرهای بزرگ مانند تهران را به چند قسمت تقسیم کرده و بر اساس این تقسیم در هرحوزه مردم به کاندیدایی که در آن حوزه نامزد شده‌اند، رأی دهند.

احتمال وقوع حملات تروریستی بزرگ در مصر

شخصیت‌های سیاسی مصر با اشاره به اینکه بسته شدن سفارتخانه‌های غربی در قاهره نشانه دست کشیدن غرب از نظام سیاسی حاکم بر مصر است درباره احتمال وقوع حملات تروریستی بزرگ در این کشور هشدار دادند.

لزوم پیگیری جدی مبارزه با مفاسد اقتصادی

دبیرکل حزب اراده ملت گفت: گزارش کمیته سیاسی و کمیته برگزاری همایش سراسری اصلاح طلبان در خصوص فعالیت‌های انجام شده در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مطرح شد.

سرنوشت دیروز،امروز،فردا در انتظار حذف و اضافه؟

فاصله دانشگاه از مردم و افکار عمومی تا حدی است که بسیاری از عامه مردم از رخدادهای درون دانشگاه بی خبر هستند و این بی خبری، هم در خصوص مسائل علمی و هم در خصوص مسائل راهبردی و نگاه کلان دانشگاه ها به مسائل کشور و جامعه مشهود است؛ علتش هم می تواند موارد مختلفی باشد اما قطعا یکی از موارد موثر رسانه ها هستند.

ثبت ۱۸ طلاق در هر ساعت

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران با اشاره به افزایش آمار اعتیاد در بین دختران گفت: رویکرد در این زمینه نباید صرفاً سیاسی – امنیتی و قضایی – انتظامی باشد و در ساختار جدید در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور باید توجه ویژه‌ای به مسائل اجتماعی شود.

رسانه‌ها بیانگر جوانب زندگی مردم هستند

رئیس دفتر تلویزیون آفاق عراق با تاکید بر نقش و اهمیت رسانه ها از جوامع انسانی تاکید کرد: رسانه‌ها بیانگر همه جوانب سیاسی، اقتصادی، امنیتی و اجتماعی زندگی مردم هستند.

رضايت رياض به رياضت يمن

يمن در دهۀ اخير يکي از پرتنش ترين کشورهاي خاورميانه بوده است. اين کشور به خصوص از سال ٢٠٠٤، با آغاز جنگ هاي شش گانۀ دولت و حوثي ها در شمال ، روي آرامش را به خود نديده است.