وقتی رئیس سازمان انرژی اتمی عضو هیات امنای دانشکده فقهی می‌شود

دکتر محمدرضا رضوان طلب (رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم و از مخالفان سرسخت دانشجویان بورسیه)، علی‌اکبر صالحی (رئیس سازمان انرژی اتمی) و سید احمد زرهانی (رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی) از جمله اعضای هیات امنای این دانشکده هستند.

دانشگاه مهر البزر؛ پاتوق اصلاح‌طلبان رادیکال

این سخنان جهانگیری را می‌توان رمزگشایی از یک روند عادی میان سیاسیون کشور دانست؛ اینکه بسیاری از سیاست‌مداران کشور بعد از حضور در ساختار قدرت دست به راه‌اندازی چندین دانشگاه خصوصی می‌زنند و به نوعی برای دوران بعد از مدیریت برای خود حیاط خلوت درست می‌کنند.

نکته هایی درباره مرجعیت تقلید

واقعیت آن است کسی که بتواند این جایگاه را از میان هزاران عالم کسب کند قطعا فردی نخبه و باتجربه است، ساختار دفتر مراجع بگونه‌ای است که آن‌ها با ارتباطهای گسترده مردمی اطلاعات وسیعی از کشور دارند، مراجع تقلید از مشاورین زبده‌ای که عمدتا از شاگردان آن‌ها هستند بهره‌مند می‌شوند و مهم اینکه خود صاحب فکر ونظر هستند

پناهيان: مردم برای در قدرت ماندن سياسيون قول محضری نداده‌اند

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اينكه مردم ما براي در قدرت ماندن سياسيون قول محضري نداده‌اند، تصريح كرد: اگر سياسيون براي حفظ قدرت خودشان را به ضريح هم ببندند، مردم گردن آنها را قطع خواهند كرد.

لغت‌نامه‌ی سیاسیون (طنز)

سیاسیون چه در ایران و چه در خارج از ایران ادبیات مختص به خود را دارند که با نگاهی طنز به این نوع از ادبیات و با کمی (البته کمی بیشتر از کمی) بدبینی، می‌شود چیزی که در ادامه خواهید خواند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.