جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

ماهیگیری از صحبت های آقا وحید به سبک سیاسی کارها

بدون شک در ساعات و دقایق آینده قریب به اتفاق موضع گیری ها حول گزاره کوتاه “خدا لعنت کند معاون اول رئیس جمهور، آقای جهانگیری را خواهد گردید” اما آنچه که مغفول خواهد ماند و ذبح خواهد شد ظلمی است که در این کلیپ آقا وحید به آن اشاره میکند؛
“ظلم سیاسی کارها به مسکن مهر”

حداد: دنبال تسویه حساب سیاسی با من هستند

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: کسانی که بنده را رهبری مخالفان دولت می‌نامند بنای تصفیه حساب سیاسی داشته و عدم رای اعتماد وزرا به انگیزه مخالفت با کلیت دولت نیست.

ای‌کاش قبل از گرانی‌ها به تعامل فکر می‌شد

چرا دولت و مجلس اینقدر دیر به یاد گفت‌وگو و رسیدن به نقطه‌ای که خیر مردم در آن است افتاده‌اند؟

سیاسی‌کاری آنهم به نام شهدا

هنوز از رفتن مسعود می‌سوزم، اشک می‌ریزم و دلم برای او خیلی تنگ شده است. اینها بخشی از جملات همسر شهید علی محمدی است که از روزگار خودش و فرزندانش پس از گذشت دو سال از شهادت او می‌گوید.

بیماری‌ای به نام «همه چیز را سیاسی دیدن»!

یکی از پدیده‌هایی که اگر در مسیر تعادل قرار نگیرد می‌تواند یک آسیب جدی برای خود فرد و در ‌‌نهایت جامعه باشد، همه چیز را سیاسی دیدن است.

لاریجانی: در فتنه ۸۸دنبال تجارت سیاسی نبودم

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بنده کیسه‌ای ندوختم و در فتنه 88 دنبال تجارت سیاسی نبودم، هر اسمی روی ما می‌گذارید بگذارید، عده‌ای می‌خواهند در این قضیه تند پیش روند که نمی‌توانیم جلوی آنان را بگیریم.

گزارش راشاتودی از جایزه صلح نوبل

در سالهای اخیر عوامل سیاسی بر اعطای جایزه صلح نوبل سایه افکنده است.

وزارت امور خارجه: گزارش احمد شهید کاملا سیاسی است

موضوع سیاسی و مغرضانه بودن گزارش احمد شهید پیرامون وضعیت حقوق بشر در کشورمان و تخطی وی از آیین‌نامه شورای حقوق بشر در پاسخ جمهوری اسلامی ایران به پیش‌نویس گزارش و نیز به دبیرکل سازمان ملل متحد در ایام حضور در ایران اعلام و اعتراض لازم در این زمینه به‌عمل آمده است.

گره‌های کورحجاب و سوءاستفاده‌های سیاسی

برای نخستین بار در این انتخابات یکی از آقازاده‌ها به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس با تبلیغاتی عجیب برای عبور از حجاب بر‌تر، توانست به رای نسبتاً بالایی در تهران دست پیدا کند.

ماجرای ابوذر و سلمان و ریش‌های «حاج سعید»

‌ای کاش اباذرهای انقلاب اسلامی نیز این قصه را به‌خوبی بدانند و خود را تا یک بازی سیاسی تنزل ندهند؛ بچه‌های غریب حزب‌الله دلشان برای جلد آخر صحیفه و «تمیز خبیث از طیب انقلاب» با آن تنگ شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.