اعضای مجلس خبرگان ۹۹ نفر می‌شوند

سید احمد خاتمی ظهر امروز طی نشست خبری که در سالن جلسات دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد با اشاره به برگزاری جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در دفتر دبیرخانه تهران ابراز کرد: نخستین دستور جلسه هیئت رئیسه نامه رحمانی فضلی وزیر کشور مبنی بر اجرای ماده دو قانون مجلس خبرگان رهبری در خصوص افزایش نمایندگان این مجلس مورد بررسی و تصویب قرار گرفت به همین علت کمیسیون آیین‌نامه موظف به انجام ساز و کارهای لازم شد.

ذره‌ای نباید از توسعه نظامی کشور کاسته شود

خطیب موقت نمازجمعه تهران با تأکید بر اینکه سلاح‌های نظامی بازدارنده ما محکم به راه خودش ادامه می‌دهد،‌ گفت: ذره‌ای نباید از توسعه نظامی کشور کاسته شود چرا که پیشرفت در عرصه نظامی بازوی اقتدار کشور ماست.

شیطنت در ژن دولتمردان آمریکایی وجود دارد

آیت الله سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت امروز تهران با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران حامی تمامیت ارضی عراق است، گفت: کمک‌های ایران به عراق برای ناکام گذاشتن دشمنان در تجزیه این کشور است.

دشمن به‌دنبال تغییر سبک‌زندگی‌ایرانی است

امام جمعه موقت تهران گفت: دشمنان به دنبال تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی هستند.

مذاکرات با 1+5 برای اتمام حجت است

خطیب نمازجمعه تهران گفت: یکی از فرهنگ‌های عاشورا، احیای غیرت دینی یعنی عدم اجازه تجاوز به حریم دین بود که تجلی آن امر به معروف و نهی از منکر است.

عده‌ای در حال لابی‌گری برای خبرگان هستند

اینکه خانم مسلمان بزک و آرایش کرده، موهای سرش بیرون باشد و اخیرا هم مقداری از دستشان را باز می‌گذارند جای نگرانی دارد، من به شدت نگرانم و تعبیری کردم که اندلسیزه کردن کشور هدف دشمن است. با همین فساد و فحشا آندلس از جغرافیای کشور اسلامی حذف شد و این خطر همچنان است و امیدواریم به صورت جدی خانواده‌ها وارد شوند.

عقب‌نشینی در برابر آمریکا جواب نمی‌دهد

امام جمعه موقت تهران گفت: طی 35 سال گذشته عقب‌نشینی را هم در مقطعی تجربه کردیم، آیا این عقب‌نشینی جواب داد، بلکه بوش ما را محور شرارت در منطقه خواند و این جواب عقب‌نشینی بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.