اگر جنگی تحمیل شود میلیو‌ن‌ها اسرائیلی آواره می‌شوند

بحث بسیار مهم «توقیت» (تعیین وقت برای ظهور) است. در روایات داریم که این امر حرام اعلام شده است… مثل این است که بگوییم تا آخر ماه رمضان امام مهدی می‌آید. این مسئله از مسائل غیب است که فقط خدا از آن مطلع است. تعیین زمان برای ظهور بازی کردن با عقل و احساس مردم است.

ماجرای نوشیدنی نصرالله در سخنرانی‌ها

در بعضی از پایگاه های اجتماعی به این مسئله که من در زمان سخنرانی آب میوه می خورم اشاره کرده اند. خوردن آب میوه ارتباطی به وضع سلامت من ندارد، بلکه کمک می کند تا رطوبت دهان در مدت یکساعت سخنرانی حفظ شود. من به کسانی که در زمان سخن گفتن با هر دو یا سه کلمه باید آب بخورند توصیه می کنم تا از لیموناد استفاده کنند که به آنها کمک می کند.

شایعه‌سازی درباره سلامت سیدحسن نصرالله

«سید عبدالله صفی‌الدین» نماینده حزب‌الله لبنان در تهران با تکذیب این خبر گفت که دبیرکل حزب‌الله لبنان در سلامت کامل به‌سر می‌برند و هرگونه خبری در این‌باره صحت ندارد.

داعش بزرگترین تهدید حرمین شریفین

سید حسن نصر الله، عبدالملك الحوثي را رهبری شجاع و خردمند دانست و تأکید کرد: مردم يمن هنوز گزينه هاي واقعي خود را براي مقابله با عربستان روي ميز نگذاشته اند. دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به ادعای عربستان مبنی بر نمایندگی اعراب برای تجاوز به یمن و دروغین بودن این ادعای ائتلاف متجاوز عربی – آمریکایی گفت که ملت های عربی، عربستان را به نمایندگی از خودشان، مکلف به حمله به یمن نکرده اند.

دوران «تجاوز بدون پاسخ» به سرآمده است

یک روزنامه لبنانی در تحلیلی ۱۰ پیام راهبردی برای عملیات چهارشنبه (دیروز) حزب‌الله علیه رژیم صهیونیستی برشمرد که انجام عملیات مذکور در چارچوب نزاع مهم منطقه‌ای یعنی نزاع عربی-اسرائیلی از جمله آن است.

عکس: پدرها و پسرها

شب گذشته جهادعماد مغنیه فرزند حاج عماد مغنیه در سوریه توسط دشمن صهیونیستی به‌شهادت رسید.

کلیپ: لبیک یا رسول‌الله (ص)

لبیک یا رسول‌الله گزیده‌ای از سخنان انقلابی سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان است که در پی توهین به پیامبر اعظم (ص) ایراد گردیده است.

شایعه‌ تصویری درباره سیدحسن نصرالله

کاربران شبکه‌های اجتماعی در اینترنت تصویری از سفر اخیر نخست‌وزیر سابق عراق به لبنان منتشر کردند که به نظر می‌رسد دبیر کل حزب‌الله لبنان با شمایلی مختلف در کنار اوست.

مسجدالاقصی در خطری حقیقی قرار دارد

امروز شما (مردم لبنان) و میلیون‌ها نفر در جهان اسلام ثابت کردید که این اقدامات سودی ندارد و هیچ چیز میان حسین و دوستدارانش جدایی نمی‌اندازد. نه کشتار، نه انتحاری‌ها نه تهدید و ارعاب و ما در هر شکلی از جنگ‌ که در بگیرد، استوار مانده‌ایم

تصاویر منتشرنشده از سیدحسن نصرالله در دهه ۶۰

عکسی جالب و منتشر نشده از حجت الاسلام سیدحسن نصرالله و شهید حجت الاسلام سیدعباس موسوی – روز قدس سال 1362 بعلبک لبنان

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.