متلک اینستاگرامی ضرغامی به روحانی +عکس

در حالی که افکار عمومی به شدت خواستار قاطع‌ترین برخورد رئیس جمهور محترم، در مهمترین تریبون جهانی است، نمی‌دانم چرا چنین اتفاقی نمی‌افتد.
از آقای روحانی بعید بود که با توجه به تجربه‌ی دیپلماتیک‌شان، ندانند که ابعاد حادثه در حدی است که باید در همان ساعات اولیه نیویورک را ترک می‌کردند تا مجبور به لبخندهای مکرر سیاسی در دیدارهای نه چندان مهم نباشند.

خاطره ضرغامی از دیدار با آیت‌الله سیستانی

وقتی به ملاقات آیت‌الله سیستانی رفتم، دو زانو نشسته و منتظرم بود. از جای بلند شد و احترام کرد. در طول جلسه که یک ساعت طول کشید همواره دو زانو، در حالی که دست‌هایشان روی زانو قرار داشت صحبت می‌کرد. فوق‌العاده بود.

حاشیه و متن برنامه «مناظره» کتاب می‌شود

تهیه کننده سابق برنامه تلویزیونی «مناظره» از نگارش کتابی با همین نام خبر داد و گفت: در برخی برنامه‌ها رویدادهایی اتفاق افتاده که آن زمان مجالی برای گفتنشان نبود ولی در کتاب برنامه حتما عنوان خواهد شد.

ساکن سابق طبقه ۴ ساختمان شیشه‌ای

هرچند محافظه‌کاری و نبود جسارت در کنار حرکت یکنواخت صداوسیما از ویژگی‌های بارز رسانه‌ی ملی در سال‌های مدیریت ضرغامی بود، اما نقش تاثیرگذار رسانه در وقایع سیاسی سال 88، در افشاگری سناریوی دشمن و پایان دادن به فتنه‌ و همچنین مدیریت دوران پس از آن، سبب توجه بیش از پیش جریان دگراندیش به شخص رئیس سازمان شد.

یادداشت ضرغامی در معرفی سرفراز

آقای سرافراز فردی خودساخته است، به هیچ حزب و گروهی تعلق ندارد و همواره استقلال خود را حفظ کرده است. با این سابقه توان «نه» گفتن به زیاده‌خواهی‌ها را دارد و این ویژگی برای رسانه ملی سرمایه‌ای گرانبهاست، برای او آرزوی موفقیت دارم.

حضور ضرغامی در فلافلی +عکس

رئیس سازمان صداوسیما که برای حضور در اختتامیه اجلاس پیرغلامان به اهواز سفر کرده بود، به فلافلی‌های معروف این شهر هم سری زد.

عکس: جلسه‌کارشناسان سمت‌خدا با ضرغامی

سید عزت‌الله ضرغامی با تشکر از عملکرد ارزشمند کارشناسان برنامه و همچنین تلاش‌های خالصانه تهیه‌کننده سابق و مجری موفق این برنامه گفت: نوآوری در برنامه‌های مذهبی ضرورت انکارناپذیری است که باید با انسجام، همفکری و همدلی به نتیجه برسد.

بازگشت شریعتی و فرحزاد به سمت خدا

برنامه‌ی معارفی «سمت خدا» از دقایقی پیش – 29 اردیبهشت ماه – با اجرای نجم‌الدین شریعتی و کارشناسی حجت‌الاسلام حبیب‌الله فرحزاد به روی آنتن رفت.

جلسه کارشناسان سمت خدا با ضرغامی

تغییر این تصمیم منوط به نتیجه جلسه ای است که قرار است كارشناسان برنامه «سمت خدا»(يكشنبه) با عزت‌الله ضرغامي، رئيس سازمان صداوسيما، برگزار کرده و به بررسي اتفاقات و حاشيه‌هاي اين برنامه بپردازند.

فیلم: تمجید رهبر انقلاب از مجری سمت خدا

سمت خدا یک برنامه بسیار تاثیر گذاراست، که اخیرا مسئولان این برنامه خدمت آقا رسیده اند، آقا فرمودند یکی از نقاط قوت این برنامه مجری آن است، و از مجری تعریفاتی کرده اند، گفتند یکی از ویژه گی های مجری خوب این است که خوب گوش می‌کند، یعنی تا این حد نظر کارشناسی آقا به یک مجری معارفی نیم ساعته نزدیک ظهر داده اند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.