جماران و بهارنیوز فیلتر شدند

دو سایت خبری جماران و بهارنیوز با دستور قضایی از شب گذشته فیلتر و از دسترس خارج شدند.

آقای مطهری! مردم را تحریف نکنید

علی مطهری که به اظهار نظرهای عجیب و شاذ شهره است در حالی امسال، نه دی را روز وحدت و یوم‌الله یاد کرد که سال گذشته نهم دی را تجمعی بی مورد دانسته بود و در استدلالی عجیب و غیر منطقی گفته بود: زمانی که مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه اعلام کردند که باید از تجمع خودداری شود تجمع کردن در نهم دی ماه بی مورد بود.

شیپور بازگشت به دامان نظام را از سرگشاد آن نزنید

از سرانجام رئیس جمهور اسبق کشورمان و جریانی که او را در عرصه سیاست همراهی می کند به شدت نگرانیم. خیرخواهانه و از سر دلسوزی برای آینده کشور از شما می خواهیم که به این رویه یکی به نعل و یکی به میخ زدن پایان دهید و با این دست رفتارها شیپور بازگشت به دامان نظام را از سرگشاد آن نزنید که ما از باقی ماندن اتهام «فتنه و بغی» بر شما بیمناکیم.

روایتی برخلاف ادعاهای‌ مترجم 4رئیس‌جمهور

در ابتداي اين مصاحبه مترجم برخي از جملات رئيس‌جمهور را دقيق ترجمه نكرد و احمدی نژاد وقتي متوجه ‌شد، جملات را تكرار كرد تا مترجم درست ترجمه كند. كار به جايي كشيد كه احمدي‌نژاد به نحوه ترجمه مترجم اعتراض كرد و شخص ديگري ادامه ترجمه مصاحبه را به عهده گرفت.

تکرار رفتار منافقانه 22 بهمن در روز قدس

گزارش‌ها و تصاویر منتشره از راهپیمایی روز قدس حاکی است که سران فتنه‌گر مجمع روحانیون همانند اقدام فریبکارانه مشابه در 22 بهمن سال گذشته، در راهپیمایی شرکت نکردند هر چند که در صورت حضور با خشم انقلابی مردم روزه‌دار مواجه ‌شدند. محاکمه و مجازات فتنه‌گران از جمله شعارهای دیروز راهپیمایان بود.

تاملی در باب مجازات سران فتنه

افراد بغی کننده قصد براندازی داشته و حکومت اسلامی را در معرض آسیبی این‌چنینی قرار می‌دهند. حال بررسی صحبت‌های فتنه گران و شعارهای آنان در آن ایام می‌توان مستقیماً فهمید که چنین رفتاری، مصداق بغی را دارد و حکومت اسلامی تابه‌حال انصاف و رحمت نسبت به آنان نشان داده و چنین برخوردی با آنان ننموده است. برخوردي كه هر حكومتي در مقابل تغلب و ارائه زور براي براندازي، حق خود می‌داند.

عارف را جدی نمی‌گیرند اما به بازی می‌گیرند

خاتمی ضمن تأکید بر جذب عارف می‌گوید: اگر دست در انتخابات مجلس زیاد شود و هرکس لیستی جداگانه بدهد، شانس موفقیت اصلاح‌طلبان کمتر می‌شود.

ماجرای سفر محرمانه مقامات سعودی به تهران

حال با وجود چنین شرایط در منطقه و رویارویی ایران و عربستان در صحنه های مختلف چون بحران سوریه، بحرین و اوضاع این روزهای عراق و حمایت سعودی ها از تکفیری ها، وزارت خارجه کشورمان باید با ظرافت خاصی ادامه ارتباط خود را با سعودی ها دنبال نماید.

چرا خاتمی برنمی‌گردد؟

نقش محمد خاتمی در فتنه 88، نقشی بسزایی بود، کاندیدا شدن زود هنگام او همراه شد با معرفی کاندیدای دیگر از سوی جریان اصلاحات به نام میرحسین موسوی، کاندیدایی که با آمدنش آرزوهای محمد خاتمی را نقش بر آب کرد به‌طوری‌که حمایت جبهه اصلاحات از او به خاتمی فهماند این بار دیگر فقط ملت نمی‌خواهند او کاندید شود بلکه اطرافیانش نیز مطمئن هستند که محمد خاتمی نه رای دارد و نه می‌تواند خواسته‌های آنان را برآورده کند

چه کسی به خاتمی گفت به قدرت بازنگردد؟

در نظر آگاهان سیاست سخنان خاتمی در باب عدم بازگشت به قدرت،دلایل و مفاهیم خاصی دارد و نشان از مشی و روشی دارد که وی پس از دوران ریاست جمهوری خود به‌صورت جدی‌تر از قبل پی گرفته است.