تأثیر خطوط قرمز رهبری بر مذاکرات

یک تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: خطوط قرمز تعیین شده از طرف مقام معظم رهبری، در طول هفته های گذشته بر روند مذاکرات تاثیر مثبت گذاشته است و از حرکت رو به جلوی تیم مذاکره‌کننده حکایت دارد.

غیرعمدی بودن جنایت حمله به ایرباس ایرانی، «جوک قرن» است

این شبهه بیشتر از اینکه جایگاه علمی داشته باشد، یک مطلب بامزه است که می‌تواند به عنوان جوک قرن معرفی شود! ناو فوق پیشرفته وینسنس با توجه به دستگاه‌های ردیاب و تشخیصی که در اختیار دارد، چطور می‌تواند سیگنال‌ها و دریافت‌های غلطی از وزن، نوع پرواز و اوج‌گیری هواپیما داشته باشد و با اعلام شلیک ناخدا راجرز، دستور قتل 290 مسافر بی‌گناه را بدهد؟ این مساله اساسا غیرقابل پذیرش است.

نحوه برکناری رئیس دانشگاه تهران بیانگر تندروی وزیر علوم است

رئیس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران با اشاره به سبک نامناسب برکناری رئیس دانشگاه تهران گفت: برخی از اینکه پیش از انتخاب رئیس جدید، رئیس قبلی دانشگاه برکنار شده است، تندروی و احساساتی بودن وزیر علوم را برداشت می‌کنند.

مرندی از مناظراتش در شبکه‌های خارجی می‌گوید: با امیدواری فحش می‌دادند

در مناظراتی كه بنده در خارج از كشور و در شبكه‌های مختلف تلویزیونی داشتم نیز به همین شكل بود. در چهره و صحبت‌های افراد و كارشناسانی كه در مقابل من قرار داشتند، امیدواری به اغتشاشات كاملاً مشهود بود. آنها اعتقاد داشتند كه اگر هم این آشوب‌ها نتوانست حكومت ایران را سرنگون كند، اما آن را بسیار ضعیف خواهد كرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.