توضیحات وزیر اطلاعات در خصوص بند۳۵۰

حجت الاسلام سید محمود علوی در حاشیه چهارمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آخرین پیگیری های وزارت اطلاعات در مورد اتفاقات بند 350 اوین و این که قرار بود وزرات اطلاعات گزارشی در این خصوص به دولت ارایه دهد گفت: این وظیفه دستگاه قضائی است اما بالاخره یک کارهایی شده اما وارد جزئیات نمی شویم.

لغو روادید ایران با ۱۲ کشور

وزیر اطلاعات از لغو روادید با ۱۲ کشور خبر داد و افزود: وزارت اطلاعات بستر مناسبی را برای امکان لغو روادید با کشورها ایجاد کرده است.

سؤال نمایندگان مجلس از وزیر اطلاعات در پی دیدار اشتون با فتنه‌گران

در پی دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی با محکومان فتنه ۸۸، برخی نمایندگان مجلس با طرح سؤالی خواستار توضیح محمود علوی وزیر اطلاعات درباره این دیدار شدند.

متن کامل سوال نمایندگان از وزیر اطلاعات

در مدت کوتاه تشکیل دولت یازدهم که امید می‌رفت دولت با حفظ محکمات انقلاب اسلامی و پرهیز از ناهنجاری‌های سیاسی و فرهنگی در حوزه مسائل داخلی و خارجی و تقویت امنیت ملی و همبستگی انقلاب اسلامی گام بر دارد، متاسفانه مشاهده شد که در مصادیق ذیل امنیت ملی جمهوری اسلامی در مواردی تهدید، تضعیف و مورد بی‌مهری واقع شده است.

اینجا ایران است، نه افغانستان و اوکراین

این دیدار مساله‌ای نیست که بخواهیم به‌سادگی از کنار آن بگذریم، زیرا اینجا جمهوری اسلامی ایران است، نه افغانستان و اوکراین. چرا هیچ‌کسی مسؤولیت این دیدار را قبول نمی‌کند و مجلس و وزارت امور خارجه مسؤولیت را بر گردن دیگری می‌اندازند.

اظهارات علوی در مورد ۴ خرابکار هسته‌ای

وزیر اطلاعات گفت: ۴ نفر دستگیر شده در رابطه با تأسیسات هسته‌ای، خرابکار نبودند بلکه قصد سرقت داشته‌اند.

وزیر اطلاعات: عفو محکومان فتنه ادامه می‌یابد

وزیر اطلاعات در پاسخ به این سوال که آیا رئیس جمهور هم برای آزادی زندانیان امنیتی تقاضایی از رهبری داشته، اظهار داشت: من در این زمینه کلی صحبت کردم و به طور طبیعی در جزئیات همه چیز ممکن است.

واکنش علوی به حضور فتنه‌گران ۸۸ در دولت

وزیر اطلاعات درباره به کارگیری افرادی که در فتنه نقش داشته اند در دولت ، گفت: در مورد این موضوع در آینده به صورت مفصل صحبت خواهم کرد.

واکنش وزیر اطلاعات به ادعای منافقین

وزیر اطلاعات در واکنش به ادعای جدید منافقین در رابطه با حمله به پادگان اشرف، گفت: خداوند در قرآن می‌فرماید: وقتی منافق خبری را می‌دهد دقت کنید و در رابطه با آن تحقیق کنید.

علوی: ترس کسانی که در حوادث 88خلافی مرتکب نشدند را حل می‌کنیم

وزیر اطلاعات، تصریح کرد که هر کسی در جریان حوادث ۸۸ خلافی نداشته باشد، تضمین می‌کنیم که مشکلی پیدا نمی‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.