راوی کتاب «دا»: سری هم به غزه بزنید!

سیده زهرا حسینی راوی کتاب «دا» در مصاحبه با روزنامه تایم گفت: شما که در لبنان ساکن هستید به غزه هم سر بزنید و از کشتارهای اسرائیلی‌ها گزارشی تهیه کنید. چرا که این فجایع در سکوت خبری رخ می‌دهد و مجامع بین‌المللی از کنار آن به سادگی می‌گذرند.

«دا» درگذشت

مادر سید زهرا حسینی راوی کتاب «دا» درگذشت.

فروش۱۰ هزار نسخه‌ از کتاب «دا» در افغانستان

بر اساس آمار موزعان و فعالان نشر افغانستان تاکنون نزدیک به ۱۰ هزار نسخه از کتاب «دا»‌ در افغانستان و در شهرهای مختلف به فروش رفته است. این کتاب‌ها طی ۴ سال گذشته و به مرور وارد افغانستان شده‌اند.

همسر راوی «دا» خاطراتش را کتاب می‌کند

از مدتی پیش در صدد آن هستم تا خاطرات همسرم حبیب فرهانی‌خواه، كه از شروع انقلاب تا هشت سال دفاع مقدس و چند سال بعد از جنگ مسئول امنیت منطقه خرمشهر بوده و شرایط بحرانی و خاصی را پشت سر گذاشته به صورت كتاب درآورم.

پخش روايت تلويزيونی «دا» از امشب

اولين قسمت مجموعه روايت تلويزيوني كتاب «دا» به‎كارگرداني سينا عطائيان و تهيه‌كنندگي علي تقي‌پور امشب (5 تير ماه) ساعت 20:25 از شبكه اول سيما پخش مي‌شود.

روايت 120 قسمتی كتاب «دا» در تلويزيون

پخش مجموعه تلويزيوني «دا» از ماه آينده با صداي «پريوش نظريه» در تلويزيون آغاز مي‌شود و در 120 قسمت با صداي ساير هنرپيشگان زن ادامه مي‌يابد.

راوی کتاب «دا» امشب به تلویزیون می‌آید

برنامه «دور میز شب» شبکه چهار سیما، امشب میزبان سیده زهرا حسینی راوی کتاب «دا» خواهد بود.

«دا» پرمخاطب ترین کتاب سال 88

در مراسم نخستین همایش «لوح و قلم» که به همت نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد از کتاب « دا » به عنوان پرمخاطب ترین کتاب سال 88 تقدیر شد.

تجربه حضور در خونین‌شهر

داستان‌های زندگی، گاه کتاب‌هایی می‌شوند که تابلویی تمام‌نما از اندیشه و زندگی در محدودهٔ بی‌کران تحمل آدمی یا فراتر از آن است. پیکره‌هایی از استواری، پایداری و شکیبایی که در لحظه متولد می‌شود اما آدمی را سراسر در حیرت می‌گذارد که آیا براستی اینها را انسان‌هایی نقش کرده‌اند یا موجوداتی از تباری متفاوت وبا نیرویی ماورایی که در طرفةالعینی حوادث عظیم را ناباورانه پس پشت نهاده‌اند در حین اینکه…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.