نسبت به رفتار آمریکایی ها خوش بین نیستیم

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در جامعه اسلامی باید نسبت به یکدیگر خوش بین بود گفت:در مقابله با دشمن اصل را باید بر بدبینی گذاشت و لذا نمی توان به رفتار آمریکایی ها خوش بین بود.

شانزدهمین سالگرد شهید صیاد شیرازی

مراسم بزرگداشت شانزدهمین سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی صبح امروز با حضور فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح و جمعی از مسئولان کشوری آغاز شد.

فتنه‌ای که شبیه «فتنه 88» بود

امام جمعه موقت شهر تهران در تجمع 7 هزار نفری طلاب گفت: نحوه برخورد ائمه با فتنه‌گران 2 گونه بوده است، با سران فتنه افشاگرانه برخورد می‌کردند، اما با بدنه فریب‌خورده فتنه بسیار مهرآمیز رفتار می‌کردند.

فتنه دعوای شخصی نبود چالش با اصل نظام بود

ما اصلاً با فضای مجازی مخالف نیستیم، اما وقتی گل به مردم می‌دهید خارها را بکنید تا دست مردم زخمی نشود، معقول نیست زمانی که ساختارهای نظارتی ما کامل نشده است فضای اینترنتی را آزاد آزاد دراختیار مردم بگذاریم. حتی در آمریکا که به قول برخی مهد آزادی ها است که البته این مسئله دروغ است، آنها اجازه نمی‌دهند یک فیلم ارزشی ما در فضای اینترنت قرار بگیرد، چرا آن کار مخالف با دموکراسی نیست، اما ایجاد ساختارهای نظارتی خلاف آزادی عنوان می‌شود.

احمدخاتمی: احمدی‌نژاد برای حجاب کاری نکرد

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: نگرانی ام درباره عفاف و حجاب در جامعه، مانند گذشته است و قصه حجاب روز به روز بدتر می شود و لمس می کنم که برخی کشور را دارند به سمت بی حجابی می برند.

رئیس‌جمهور تو دهنی محکمی به اوباما بزند

آیت‌الله سیداحمد خاتمی خطیب نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران در خطبه دوم، با بیان اینکه همه شما و خود را به تقوای الهی دعوت می‌کنم، گفت: اگر بنده‌ای به درگاه خدا بیاید خدا او را می‌پذیرد. وی با اشاره به اینکه در زندگی با خودی‌ها برخورد دشمن را نداشته‌ باشیم، افزود: برای زن […]

فتنه‌گران به اعتدالیون وفا نمی‌کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امروز برخی سیاهی لشکر‌ها و معرکه گردانان فتنه ۸۸ دور دولت حلقه زده‌اند، افزود: این افراد افراطی هستند و با شعار اعتدال دولت همخوانی ندارند و والله به دولت وفا نخواهند کرد.

توصیه‌های احمد خاتمی به روحانی

آیت‌الله سید احمد خاتمی گفت : صمیمانه به رییس جمهور منتخب عرض می‌کنم که مراقب باشید که شعار اعتدال توسط تندروها مصادره نشود و این موضوع را در چینش کابینه خود مورد توجه قرار دهید.

راهکار خاتمی‌برای چادری کردن‌زنان بدحجاب

حدود ۲۰ سال پیش روحانی کاروان عمره بودم که در یکی از سفرها قرار بود حدود ۸۰ زائر زن و مرد را به سرزمین وحی و مدینه منوره اعزام کنیم روزی که قرار شد در فرودگاه جمع شویم، از ۸۰ زائر، اکثر زائران زن بدحجاب بودند. وقتی این صحنه را مشاهده کردم، با خود گفتم خدایا من چگونه آنها را به این سرزمین ببرم. این مایه تاسف و شرمندگی نیست؟

جامعه مدرسین در مورد مصادیق انتخابات بحثی نداشته است

یک عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: جامعه مدرسین تاکنون بحثی در مورد مصادیق انتخابات ریاست جمهوری در جلسات شورای مرکزی خود انجام نداده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.