بیدار شدیم!

آقامیری یا طلبه‌هایی که این مسیر را طی می‌کنند و فقط در جهت جذب حرف‌های ظاهراً جذابی می‌زنند و از هر کاری برای معروف شدن دریغ نمی‌کنند، سلیقه خود را بیان می‌کنند و حرف‌های آن ها اگرچه زیبا به نظر می‌رسد امّا برای مخاطب، نتایج مخرب و زیان باری به همراه دارد.

روایت کاریکاتوری مازیار بیژنی از وی آی پی نشینان هیئت

«قصه عزاداران وی آی پی، جایگاه های خاص، علم کشان انقلاب»
به قلم مازیار بیژنی

‌نامه‌های امام کوخ‌نشینان تمبر طلا و نقره نداشت!

گفته های مدیر عامل شرکت پست حاکی از آن است که تمبر یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب در گروه تمبرهای یادبود تولید شده از دو نوع طلا و نقره است. با پیش سفارش قبلی، 3700 قطعه تمبر طلا با تمثال حضرت امام (ره) و 1800 قطعه تمبر نقره با تمثال حضرت امام (ره) تولید شد. قیمت تمبر طلا 210 هزار تومان بود که اکنون در بازار به قیمت 600 هزار تومان فروخته می‌شود و قیمت تمبر نقره 120 هزار تومان بود که در بازار 220 هزار تومان فروخته می‌شود.گفته شده است مبلغ 992 میلیون تومان بابت این تمبرها هزینه شده است.

برگزاری سالگرد رحلت سید احمد خمینی

مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد رحلت حجت‌الاسلام سید احمد خمینی با حضور پرشور مردم مومن و ولایی ایران اسلامی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.

من، «چماق اصلاحات» 17 سال دارم

حواشی و گفت و شنودهای مربوط به سخنرانی حسین شریعتمداری هنوز ادامه دارد. در هر رسانه ای که به این مسئله پرداخته می شود، نظرات متعدد مخاطبان پیرامون حضور شریعتمداری و فحاشی اعضای انجمن تهران به وی به اشتراک گذاشته می شود.

ما به امام به‌عنوان مشعل‌راه نیازمندیم نه خاطره

رئیس تولیت آستان امام خمینی(ره) با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی کم کسی نیست، گفت: ایشان به خاطر تبلیغ امام میان حوزویان در قم به وزیر خارجه امام مشهور بود.

عکس: امام موسی‌صدر و سیدحسن خمینی

تصویر زیر، امام موسی صدر را در کنار خانواده به همراه مرحوم حجت‌الاسلام سیداحمد خمینی و سیدحسن خمینی در حال خوردن ناهار در بیروت نشان می‌دهد.

نیروی‌انتظامی با بنیانگذارانقلاب تجدید میثاق کرد

فرماندهان نیروی انتظامی کشور صبح امروز با حضور در حرم مطهر امام راحلمان با آرمان بنیانگذار کبیر انقلاب تجدید میثاق کردند.

دیدار احمدی‌نژاد با سیدحسن خمینی

رئیس‌جمهور سابق کشورمان بعدازظهر امروز در حرم مطهر حضرت امام (ره) حضور یافت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.