سید حسن نصرالله: راه شهید “حاج علاء” ادامه می‌یابد/ اسرائیل از مقاومت واهمه دارد

مراسم بزرگداشت شهید علی احمد فیاض معروف به حاج علاء از سوی حزب الله در روستای انصاریه در جنوب لبنان برگزارمی شود. سید حسن نصرالله هفته گذشته نیز درباره آخرین مسایل لبنان و تازه ترین تحولات منطقه سخنرانی کرد. در ابتدای این مراسم مستندی از مجاهدت شهید “احمد فیاض” در جبهه‌های نبرد از شبکه المنار […]

شکست سختی در انتظار عربستان است

«سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه «در سوریه مرحله خطر را پشت سر گذاشتیم» تاکید کرد که سرنوشت تهاجم عربستان سعودی به یمن شکست و ناکامی خواهد بود.

جشن تولد «سید حسن نصرالله +عکس

همزمان با سالروز تولد دبیر کل حزب الله لبنان، والدین «سید حسن نصرالله» و رزمندگان مقاومت در جبهه‌های نبرد «زبدانی»، آغاز پنجاه و پنجمین سال عمرش را تبریک گفتند.

نصرالله:‌از کاندیداتوری عون حمایت می‌کنیم

دبیر کل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه موضع ما درباره انتخابات ریاست جمهوری هیچ تغییری نکرده است، تاکید کرد که مقاومت اسلامی همواره از کاندیداتوری رئیس جریان «ملی آزاد» برای این سمت،‌ حمایت می‌کند.

واکنش نتانیاهو به دیدار ظریف و نصرالله

کارشناس ارشد مسائل غرب آسیا، به تحلیل اتفاقات و تحولات اخیر یمن و ورود انصارالله به مذاکرات عمان پرداخت و اشاره‌ای نیز به سفر منطقه‌ای اخیر وزیر امور خارجه کشورمان و آثار این سفر کرد.

دیدار طولانی ظریف با سید حسن نصرالله

وزیر خارجه ایران که روز گذشته به بیروت سفر کرده بر اساس گزارش رسانه‌های لبنان، دیدار طولانی با سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان داشته است.

وضوح و مشروعیتِ مبارزه با اسرائیل

دبیرکل حزب الله لبنان در همایش اتحادیه جهانی علمای مقاومت گفت: اسرائیل یک رژیم وحشی است که منطقه را تهدید می‌کند. روزی فرا خواهد رسید که همه در قدس نماز خواهیم خواند و این امر حتماً محقق خواهد شد.

نصرالله، سه‌شنبه آینده سخنرانی می‌کند

دبیر کل حزب الله لبنان سه‌شنبه آینده در کنفرانس «اتحادیه جهانی علمای مقاومت» تحت عنوان «متحدیم.. به خاطر فلسطین، قطعیت نابودی اسرائیل در قرآن» سخنرانی خواهد کرد.

بازتاب بی‌سابقه سخنان سیدحسن نصرالله

مطبوعات کویتی سخنرانی دبیرکل حزب‌الله لبنان بویژه بخش مربوط به قدردانی وی از تعامل عاقلانه حکومت کویت با انفجار انتحاری این کشور را در صفحات نخست خود بازتاب دادند.

تقدیر نماینده کویتی از مواضع نصرالله

یکی از نمایندگان پارلمان کویت در پیامی از مواضع دبیر کل حزب الله در مراسم روز جهانی قدس، تقدیر و تشکر کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.