ماجرای حقوق ۱۷ میلیونی پزشکان عمومی

وزیر بهداشت گفت: با توجه به اینکه طرح تحول نظام سلامت را اجرا کرده ایم و تعرفه ها نیز اصلاح شده است، اما هنوز بیمارستان های کشور تراز منفی دارند.

حاشیه‌های بازداشت یک جراح متخصص

در پی بازداشت غیراصولی پزشک جراح عمومی بیمارستان نورآبادممسنی در حین خدمت، وزیر بهداشت در گفتگوی تلفنی با رئیس قوه قضائیه خواهان برخورد جدی و پیگیری حقوقی با خاطیان این اقدام شد و نامه ای را نیز در این خصوص خطاب به رئیس قوه قضائیه ارسال کرد.

تولیت سلامت در اختیار ما نیست

وزیر بهداشت گفت: عقب‌ماندگی ما خیلی بیشتر از آن است که کارهای یکسال گذشته را به عنوان تحول ببینیم؛ وضعیت بهداشت بدتر از درمان است و ۳ دهه زمان می‌خواهیم تا به نقطه مطلوب برسیم.

در دیدارهای هاشمی با روسای قوا چه گذشت؟

وزیربهداشت به همراه معاونانش با رئیس قوه قضائیه،رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کرد و ضمن تبریک سال نو ابراز امیدواری کرد در سال همدلی دولت و ملت با همراهی دلسوزان نظام بتوان شاهد ارتقای سلامت در جامعه بود.

داروی ناباروری بیمه می‌شود

وزیر بهداشت از بیمه شدن یکی از داروهای مهم ناباروروی خبر داد و گفت: با بیمه شدن این دارو قیمت پرداختی بیماران برای این دارو به نصب کاهش می‌یابد.

خبرهای خوش بیمه‌ای وزیر بهداشت

وزیر بهداشت گفت: در جلسه شورای عالی بیمه مقرر شد با در نظر گرفتن رویکردهای پیشگیری، ارتقاء سلامت دهان و دندان، کاهش هزینه های دندانپزشکی بیمه شدگان، لیست برخی از خدمات دندانپزشکی در تعهد بیمه پایه قرار گیرد.

واکنش وزیر بهداشت به «سرنگهای آلوده»

وزیر بهداشت، وجود سودهای پنهان در حوزه سلامت را عامل انتشار اخبار مربوط به سرنگهای آلوده وارداتی دانست و اظهارداشت: افرادی که چنین اخباری را بازگو می کنند، هدفشان سلامت مردم نیست.

ادامه جراحی وزیر بهداشت در مناطق محروم

وزیر بهداشت با انتقاد از انفکاک خدمات‌رسانی به سالمندان در کشور بر ادامه جراحی‌های خود در مناطق محروم تاکید کرد و گفت: دو هفته دیگر هم نوبت بنده برای انجام عمل‌های جراحی در قالب تیم خیریه و پزشکی نوآوران سلامت است.