چرا خاطرات هاشمی از کسانی است که در قید حیات نیستند؟

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی ایران گفت: اگر همسر حضرت امام(ره) سخنی را از امام خمینی نقل کرده‌اند، چرا در زمان خود حیات بانو ثقفی بازگو نشد و گذاشتند بعد از فوت همسر امام(ره) این خاطره را نقل کنند.

همایش بزرگ «منهای عزت، بعلاوه تحریم»

در آستانه پایان فرصت یک ساله رسیدن به توافق هسته‌ای، و با توجه به اخبار نگران کننده مبنی بر خطر واگذاری تمام برگ‌های برنده ملت ایران در مقابل وعده‌های پوچ و غیرواقعی طرف غربی برای رفع تحریم‌ها، همایش «منهای عزت، به علاوه تحریم» برگزار می‌گردد.

اگر پادگانی‌ها نبودند…

آیا در دولت تسلیم‌طلبان و نیز در دولت اشرافی‌گری این‌گونه مشکلات و معضلات وجود نداشت که این حضرات نفس نکشیدند یا چون در آن دولت‌ها سهم و موقعیتی داشتند مشکلات ناچیز شمرده می‌شد؟ آن بزرگواری که امروز از دیدن دختر فقیری در سر چهارراه‌ها رنج می‌کشد تا دیروز کجا بوده است؟

امام خمینی چرا به انجمن حجتیه بدگمان بود؟

معروف‌ترین موضع‌گیری صریح امام درمورد انجمن حجتیّه، در پیام تاریخی منشور روحانیّت آمده است؛ پس از اتمام جنگ تحمیلی و سه‌ماه مانده به رحلت معمار انقلاب. گویا وقت آن رسیده بود تا امام از خون‌دل خوردن‌ها بگویند. ایشان در این پیام خطاب به علما، روحانیون و طلاب درمورد متحجّرین هشدار داده و پس از بیان مقدّماتی، انجمن حجتیّه را به‌عنوان یکی از مصادیق این طرز تفکّر معرفی نموده است.

سخنرانی سیدحمید روحانی در تبیین اندیشه‌های امام

در برنامه‌ی امشب دهه خط امام حجت‌الاسلام روحانی، رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی به «تبیین اندیشه های امام خمینی(ره)» می‌پردازد.

«نهضت امام خميني(ره)» مكتوب شد

موضوع دفتر چهارم نهضت امام خمینی(ره)، حکومت اسلامی است که از رویدادهای سازنده و سرنوشت‌ساز نهضت امام به شمار می آید. امام خميني(ره) با طرح حکومت اسلامی در نجف، در سال ۱۳۴۸ دگرگونی فکری و سیاسی ژرفی در میان ملت ایران پدید آورد و حکومت اسلامی را به عنوان جایگزین رژیم پوسیده شاهی و سلطنتی به نمایش گذاشت.

رحیم پور ازغدی: شریعتی مقلد امام خمینی بود

آن زمان که در رساله ها حتی جرات نمی کردند نام امام خمینی را بیاورند و به اختصار « خ » می نوشتند دکتر شریعتی اعلام کرد که مقلد امام خمینی است.

هاشمی همیشه همین جوری بوده است!

حجت‌الاسلام نبوي با بيان اينكه آقاي هاشمي تا حد زيادي به خط قرمزي كه در مورد صيانت و حمايت از رهبري اعلام كرده وفادار است و خواهد بود، گفت: هاشمي نگاه، سبك و روش خود را دارد.

چیزی نمانده که بگویند با امام کشتی می‌گرفتیم!

دسته دوم افرادی هستند که خودشان را وابسته به امام(ره) می‌دانند سعی میکنند از موقعیت امام به نفع خودشان سوء استفاده کنند… و به گونه‌ای صحبت میکنند که انگار یار گلخانه، گلستان امام بوده و شبانه روز با امام بوده‌اند. این از بدبختی این افراد است.

گزارش تصویری نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی /1

نوزدهمین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی در مشهد مقدس برگزار شد. در این نشست اساتید، فارغ التحصیلان، دانشجویان و فعالان سیاسی و فرهنگی حضور داشتند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.