پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

گله ضرغامی از شورای عالی فضای مجازی

پس از گذشت بیش از یک ماه از ملاقات اعضای شورایعالی فضای مجازی با رهبری معظم و تأکیدات چندباره‌ی ایشان بر مأموریت‌های مهم شورا، تا امروز فقط یک جلسه، آن هم برای تغییر دبیر شورا تشکیل شده است.

واکنش‌ ضرغامی به خاطره هاشمی

شخصاً و فارغ از مسئولیت حقوقی گذشته‌ام، هاشمی دهه 60 و احمدی‌نژاد دوره نهم را بیشتر می‌پسندم؛ معتقدم به هر میزان که مسئولین از رهنمودهای رهبری فاصله بگیرند، از کارآمدی آنان کاسته می‌شود.

تدبیر رهبری با نگاه حسینی است

رئیس سابق سازمان صدا و سیما گفت: رهبر انقلاب با نگاه حسینی امور را تدبیر می‎کنند و مصالح بزرگی برای اسلام در نظر دارند بنابراین نباید بگوییم جمهوری اسلامی ذلیل شده است.

خاطره ضرغامی از دلخوری لاریجانی

سید عزت‌الله ضرغامی – رییس سابق سازمان صداوسیما – در صفحه‌ی اینستاگرام خود به روایت خاطره‌ای از یکی از بخش‌های خبری تلویزیون پرداخته که تا مدتها موجبات دلخوری سران قوه قضاییه را فراهم کرده بود.

میراث ضرغامی

رمضان پرجنجال امسال تلویزیون ایران, دو روز پیش پایان یافت. در روزگار پایان تلویزیون‌های رسمی، تلویزیون ایران بار دیگر در مرکز توجه افکار عمومی قرار داشت.اما سایه سنگین مدیریت قبل،همچنان احساس می‌شود.

میرحسین موسوی حضور در سیما را نپذیرفت

ضرغامی با با بیان اینکه موسوی به هیچ عنوان نمی‌خواست از مجاری قانونی اعتراض خود را پیگیری کند، گفت: متاسفانه موسوی آن پیشنهاد بنده را هم نپذیرفت. به ایشان گفتم بیایید در تلویزیون حرفتان را بزنید یک نفر هم کنار شما بنشیند، او هم حرفش را بزند و با هم 5 ساعت بنشینید بحث کنید، پیشنهاد ما دو نفر بود که یکی از نفر از آنها آقای دکتر حدادعادل بود اما آقای موسوی گفت‌ می‌خواهم بیانیه‌ای خطاب به مردم بخوانم.

«نماد روشنفکری» روی میز صفارهرندی

قرار بود این مراسم به گفته دبیر انجمن مستقل، در سالن فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شود، اما دانشجویان این دانشکده با ترعیب و ارعاب هیأت رئیسه دانشکده ادبیات، مانع از برگزاری این همایش در سالن فردوسی شدند.

«سبو» در انتظار تائید نهایی شبکه سه

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «سبو» که قرار است رمضان ۹۴ روی آنتن برود، گفت: منتظر تائید متن نهایی از سوی شبکه هستیم تا کار تولید را آغاز کنیم.

«محمد سرافراز»رئیس سازمان صداوسیما شد

مسئولیت تاریخی رسانه ملّی در مقطع کنونی، حفظ و ارتقای استقلال فرهنگی و هویت انقلاب ایران اسلامی است. «عزم ملّی و ابتهاج معنوی و نشاط انقلابی» آحاد جامعه در مسیر اهداف بلند نظام اسلامی، در گرو آگاهی و معرفت عمیق و گسترده ی عمومی و نیازمند پیوند با سرچشمه های تولید فکر ناب دینی و خیل دلبستگان فرهیخته و پرانگیزه ی انقلاب اسلامی است.

آیا رئیس صدا و سیما کارشناس دینی است؟

یكي از معاونان رسانه ملي مدعي شد تمام مراجع تقليد به او گفته‌اند عملكرد صداي جمهوري اسلامي در سال 92 بي‌عيب بوده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.