از انحراف در پرونده «سعید امامی» تا رسیدگی به شکایت «مهدی هاشمی»

فتنه‌ای که برخلاف فتنه قتل‌های زنجیره‌ای، انگیزه‌ها، کانال‌های تماس با بیگانگان، نحوه سازماندهی شبکه‌های فتنه و… کاملا روشن و واضح بود. با مصلحت‌سنجی‌هایی که صورت می‌گیرد برخلاف فتنه قتل‌های زنجیره‌ای که متهم ردیف اول دستگیر می‌شود، مهدی هاشمی به عنوان یکی از متهمین ردیف اول آزاد گذاشته می‌شود تا از کشور خارج گردد. و پس از خروج از کشور این حق هم به او داده می‌شود تا از افراد حقیقی و حقوقی شکایت نماید.

شهادت می‌دهم شهید دستغیب از مسجد قبا و علی‌محمد دستغیب راضی نبود

شهادت شرعی می دهم که شهید آیت الله دستغیب از فعالیت های انجام شده در مسجد قبا و سید علی محمد دستغیب راضی نبودند و هیچ گاه روی خوشی به این ها نشان ندادند.

بدل‌سازی ناشيانه فتنه‌گران برای شهر قيام

فردي كه نه در عداد مرجعيت بوده نه از سابقه انقلابي مبرزي برخوردار بوده، حتي نمي‌تواند خود را در سطح كشور مطرح كند تا چه رسد به اينكه در مقابل قم ايستاده و به عرض اندام بپردازد.

امام خمینی: از ابتدا اصرار داشتم كه شرط «مرجعيت» لازم نيست!

من از ابتدا معتقد بودم و اصرار داشتم كه شرط «مرجعيت» لازم نيست. مجتهد عادل مورد تأييد خبرگان محترم سراسر كشور كفايت مى‌كند. اگر مردم به خبرگان رأى دادند، وقتى آنها هم فردى را تعيين كردند تا رهبرى را به عهده بگيرد، قهرى او مورد قبول مردم است.

روايت طلبه شيرازي از حوادث مسجد قبا

حجت‌الاسلام حجت‌الله احمدي گفت: متاسفانه برخي از روحانيوني كه در شيراز عليه عملكرد و سخنان سخيف دستغيب موضع گرفتند به دادگاه احضار شدند و اين درحالي است كه كسي با افراد اصلي طيف دستغيب كاري ندارد.

انجوی‌نژاد، علی‌محمد دستغیب را به مناظره طلبید

حجت الاسلام انجوی نژاد ضمن اظهار تاسف از وقایع تلخ اتفاق افتاده در شیراز علي‌محمد دستغيب را كه پس از انتخابات سال ۸۸ بازيچه‌ي ضد انقلاب داخلي و دشمنان خارجي شده است به مناظره دعوت كرد.

شعر: مامن فتنه و از اهل ضرارید شما

لشکر شام! به ناورد خدا آمده اید / کوفه و شام صفت، بین قبا آمده اید / لشکر شام! که صد شعبه به تیغ آمده اید / شمروش، حرمله گون تیغ به مردم زده اید

ضدیت با نظام و اصل ولایت فقیه را به شدت محکوم می‌کنیم

آیت الله سید علی‌اصغر دستغیب نماینده‌ی اول مردم فارس در مجلس خبرگان، با اشاره به حوادث اخیر گفت: صريحاً اعلام می‌داريم كه ضديت با نظام و اصل ولايت فقيه و رهبري را به شدت محکوم مي‌کنيم ولكن انتقاد سازنده از دولت و نصيحت و خيرخواهي نسبت به مسئولين را تقابل با نظام ندانسته بلكه از وظائف آحاد ملت، به ويژه نخبگان مي‌دانيم.

اعلام برائت ‌نخبگان فارس نسبت ‌به مواضع دستغيب‌

اعلام مي‌داريم، سخنان و مواضع نامبرده مورد قبول قاطبه مردم ولايت‌مدار و انقلابي استان فارس كه همواره دل در گرو نظرات صائب و نصايح مشفقانه روحانيت مخلص و ولايي استان و شهيد محراب (حضرت آيت‌الله دستغيب) در حمايت از حريم ولايت، رهبري و نظام اسلامي دارند، نبوده و نيست، … لذا از ايشان انتظار داريم كه از مواضع غير معقول و خلاف واقع خود اعراض كرده و در صورت اصرار بر مواضع خويش،‌ به‌طور يقين مشاراليه را به عنوان نماينده منتخب خود در مجلس خبرگان رهبري نمي‌دانيم.