زنجیره توییت در مورد برنامه دولت برای سازش با غرب

سیاسیون و فعالان توییتر اعتراض خود را نسبت به برنامه دولت برای سازش با غرب با توییت و هشتگ بازی سازش نشان دادند.

عیادت سرافراز از خبرنگار مجروح صداوسیما

رئیس رسانه ملی با حضور در بیمارستان فارابی در جریان آخرین وضعیت خبرنگار مجروح صداوسیما قرار گرفت.

سخنان اخیر رفسنجانی منطقی نیست

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی که در مورد روستائیان مطرح‌ شده بود، منطقی و پذیرفته‌شده نیست.

مداومت حاتمی‌کیا در مسیر تفکر انقلاب

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به سختی کار در حوزه سینمای انقلاب و دفاع مقدس گفت: بعضی‌ها می‌گفتند ما هنر دینی و انقلابی نداریم حاتمی‌کیا و دیگر دوستان بر این تفکر خط بطلان کشیدند و در این مسیر مداومت داشتند.

نظر قاسم سلیمانی درباره رزمندگان تخریبچی

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: باید خاطرات رزمندگان را به آیندگان منتقل کنیم، چرا که اگر این امر محقق نشود ممکن است آن‌ها وقایع دوران دفاع مقدس را همچون افسانه نگاه کنند. اما این‌ها افسانه نبودند که موجب سربلندی ایران در جغرافیای مقاومت از تهران تا غرب اسرائیل بوده‌اند.

اکران فیلم‌های حامی‌فتنه دهن‌کجی به مسئولان نظام است 

وزیر سابق ارشاد درباره فیلم‌های حامی فتنه گفت: اکران چنین فیلم‌هایی که در جشنواره فجر سال گذشته نیز به نمایش درآمدند، نوعی دهن کجی به مسئولان نظام بود.

آخرین‌حرف‌های حسینی و اولین حرف‌های جنتی

سید محمد حسینی وزیر پیشین ارشاد اتاقش را به علی جنتی وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل داد.

رهبر انقلاب فرمودند شعر آقای مشفق را بخوان

آئین نکوداشت شاعر معاصر استاد عباس کی‌منش مشهور به «مشفق کاشانی» با عنوان «به رنگ آئینه » شامگاه گذشته 21 مرداد با حضور سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم در تالار وحدت برگزار شد.

خاطره‌ای از دوره نمایندگی روحانی

در حالی که همه معاونان وزیر ارشاد ـ به جز معاون پارلمانی که در جلسه رای اعتماد به کابینه حضور داشت ـ امروز در دیدار خداحافظی حسینی بودند و جداگانه از او تقدیر کردند، محمدزاده معاون مطبوعاتی به این جلسه نیامده بود.

زرویی نصرآباد از بیمارستان مرخص شد

ابوالفضل زرویی نصرآباد شاعر و طنزپرداز کشورمان که برای دومین بار دچار سکته قلبی شده بود، امروز از بیمارستان کسری مرخص شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.