رجعت کور اصلاح‌طلبان به دوران دوم خرداد

صاحب‌نظران سیاسی معتقدند همایش سراسری اصلاح‌طلبان و حمایت آنان از فتنه‌گران در واقع بازگشتی به دوران پرتنش دوم خرداد است.

چرا عذرخواهی آقای‌خاتمی به‌نفع نظام نیست؟

آیا آقای خاتمی به این نکته فکر کرده است که بعد از گذشت ۵ سال، در حالی که نظام در اوج اقتدار خود است دلیل اصرارها برای توبه علنی آقای خاتمی چیست؟ آیا واقعا عذرخواهی آقای خاتمی در چنین شرایطی به نفع نظام است؟

واقعیت «اصلاح طلبی» در زادگاه خاتمی!

این انتصاب از آن جهت حیرت آور جلوه می کند که مردم اردکان در ادوار مختلف انتخابات نشان داده اند که گفتمانشان اصلاح طلبی است و اکنون وامانده اند که چگونه باید ریاست فردی را بر مهم ترین مرکز آموزش عالیشان بپذیرند که هرگز از این گفتمان تبعیت نکرده و قطعا نخواهد کرد… عملکرد محافظه کارانه ایشان تا به حدی بود که از امضای نامه حمایت از “فرجی دانا” نیز استنکاف ورزید(!) و شنیده های ” شهروند” از منابع موثق حاکی است که این اقدام در جلسه هیأت امنای دانشگاه یزد با اعتراض شدید دکتر تابش مواجه شده…

نامه‌ فارغ‌التحصیل دانشگاه امام‌صادق به سیدمحمدخاتمی: تقدیم برای تشکر و مرزبندی

نیمه دوم سال ۷۵ که جنابعالی کاندیدای ریاست جمهوری شدید، ایشان به صراحت اعلام خطر کردند و احتمال دادند که مشروطه دوباره تکرار شود. من هنوز سخنرانی شب قدر آن سال را به خاطر دارم که حضرت آیت‌الله مردم را با حرارت هر چه تمام خطاب قرار داده بودند که چرا ساکت نشسته‌اید مگر نمی‌بینید ولایت را زیر سوال می‌برند!؟

ما که نیامدیم اما مردم انقلابی، تشکر! تشکر!

خاتمی در جلسات محفلی مجمع روحانیون اذعان کرده که تقلب در انتخابات سال ۸۸ واقعیت ندارد و اما با این حال او و گرایش هم طیف وی در درون مجمع روحانیون، در فتنه سال ۸۸ پای پروژه آمریکایی- صهیونیستی آشوب ایستادند و هنوز هم از برخی دست‌اندرکاران این جریان حمایت می‌کنند. گفته می‌شود همین موضع غیرقابل دفاع و منافقانه با اعتراض برخی اعضای متدین در مجمع مواجه شده اما این طیف در اقلیت قرار دارند.

سناریوی‌جدید براي رفع‌حصر سران‌فتنه

پیشنهاد این گروه این بوده است که جلسه در منزل هاشمي برگزار شود و از حسن روحاني، سيد محمد خاتمي و آيت‌الله موسوي اردبيلي برای شرکت در آن دعوت به عمل آید.

دستگاه‌های امنیتی مراقب خاتمی باشند

نماینده تهران در مجلس گفت: خاتمی نشان داده سابقه خوبی در سفرهای خارجی ندارد، از ملاقات با برخی افراد مثل «جورج سوروس» گرفته تا اخذ کمک مالی از برخی شیوخ کشورهای منطقه.

«عارف» راه خود را از «خاتمی» جدا کرد

عارف در توضیح علت انصرافش از همکاری با خاتمی در اداره بنیاد باران گفت که این اقدام بر اساس تقاضای شخصی او بوده اما به نظر می رسد عدم حضور وی در ترکیب هیئت مدیره جدید بنیاد، به مسائل انتخابات 92 برمی‌گردد.

افراطی‌ها درپی حضور خاتمی در دانشگاه تهران

در حالی که جریان فتنه آمریکایی – صهیونیستی در پی تلاش برای رفع حصر از سران فتنه هستند انجمن اسلامی دانشگاه تهران از سیدمحمد خاتمی برای حضور در برنامه ۱۶ آذر این تشکل دعوت کردند.

لطف احمدی‌نژاد در حق پسر خاتمی!

عماد خاتمی گفت: بر خلاف تصور عموم، پدرم اغلب زود عصبانی می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.