جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

جشن ۹۰ سالگی جلال آل‌احمد در تهران

مراسم «نود سال با جلال» با حضور و سخنرانی سید عبدالله انوار، غلامرضا امامی، حجت الاسلام سیدمحمود دعایی، حجت الاسلام عباسعلی سرفرازی و احمد آل‌احمد در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد.

روایت دیدار استاد طاهره صفارزاده با امام راحل

وقتی به کوچه های جماران رسیدیم یادم هست که ایشان با درختهای خیابان هم صحبت می کرد و زیر لب می گفت خوشا به حال شما که چهره یک فرد فرهیخته را نوازش می کنید وقتی به منزل امام رسیدیم چادر نمازش را از کیفش درآورد و گفت: دوست دارم با این چادر به دیدار ایشان بیام تا متبرک شود.

دعایی:خاتمی قطعا کاندیدا نمی‌شود

دعایی درباره احتمال نامزدی هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی برای انتخابات ریاست جمهوری نیز اظهار عقیده کرد: آقای خاتمی قطعا کاندیدا نمی‌شود و آقای هاشمی را هم بعید می‌دانم.

رهبری بعد از ترور خواهرزاده موسوی به آقای موسوی پیام تسلیت دادند

اي كاش آقاي موسوي بيانيه‌اي مي‌داد و از مردم مي‌خواست با صبر و تحمل منتظر بررسي قانوني نتايج انتخابات توسط شوراي نگهبان شوند. معتقدم سكوت آقاي موسوي و تمكين وي در برابر راهكارهاي قانوني مي‌توانست بهانه را از تندروهاي جناح مقابل بگيرد. معتقدم رهبري در مهار بحران نقش آگاهانه‌اي داشت و اين بحران را با هوشمندي مديريت كردند. اما بودند گروه‌هاي تندرويي كه همين تدبير رهبري را رعايت نكردند. سعه‌صدر و بلندنظري رهبري به حدي است كه شنيدم كه بعد از ترور خواهرزاده آقاي موسوي، آقا پيام تسليت براي آقاي موسوي دادند. از عواطف و بزرگواري آقا چنين حركتي برمي‌آيد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.